Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 9. 2018
tenis Laver Cup

Hvězdám to vedle sebe neklape: Djokovič sestřelil Federera

Novak Djokovič s Rogerem Federerem
Zdroj: Profimedia

Dvě hvězdy vedle sebe na kurtu = automatická výhra. Kdo si tohle myslel po zveřejnění obsazení první čtyřhry na Laver Cupu, šeredně se mýlil. Nejenže hvězdná dvojice Djokovič/ Federer prohrála, ale také si na kurtu nerozuměli a utržili nějaký ten šrám.

Na tu čtyřhru se těšili všichni. Vidět vedle sebe takové ikony jako je Novak Djogovič a Rodger Federer se nestává moc často. A očekával se špičkový tenis.


A ten diváci v Chicagu viděli. I když s koncem, na který se moc nevsázelo. Na konci se totiž radovalo duo Kevin Anderson a Jack Sock. A to po setech 6:7, 6:3 a 10:6.


O tom, že spojení Federera a Djokoviče nemusí být tak dobrý nápad jak se zdá mohla napovědět už situace ze třetího gamu. Djokovič byl na podání a Sock mu balonek vrátil přímo na raketu. A srbský tenista, který je zvyklý být na kurtu sám, dával hned úder směrem k lajně. Jenže tam stál jeho parťák.


Djokovičovi bylo hned po odehrání jasné, kam míček míří a začal se smát. V exhibičním zápase vzal naštěstí vše s úsměvem na tváři i švýcarský tenista a galavečer tak mohl pokračovat.

 

hp TN.cz