Zápasy NBA

Hvězda Washingtonu si opět vylepšila osobák, na Bucks to ale nestačilo

Bucks vydřeli vítězství v prodloužení
NBA

Bradley Beal byl opět ústřední postavou Washingtonu Wizards, jenže ani ho jeho zlepšený bodový osobák z nedělního utkání nestačil na favorizované Milwaukee, které se řítí za rekordem NBA. Bucks nakonec zvítězili až v prodloužení 137:134.

Milwaukee Bucks patří letos mezi nejúspěšnější týmy. Jako první celek v NBA si také v nedělním utkání zajistili s předstihem postup mezi nejlepší osmičku, což je 55 dní před začátkem play-off nový rekord. Zároveň můžou Bucks útočit i na milník 70 vítězství v sezoně, který se v dosavadní historii povedl jen dvou týmům.

Tým ze státu Wisconsin vede řecký megatalent Giannis Antetokounmpo, který však tentokrát nastřílel na svoje vysoké poměry pouze 22 bodů, přidal však 14 doskoků. Milwaukee i tak bylo po celý zápas lepší a šlo si za dalším vítězstvím.

To se však ve finále nerodilo až tak jednoduše. Ve čtvrté čtvrtině totiž zavelel k velkému dramatu Bradley Beal, který podruhé v řadě nastřílel přes 50 bodů, konkrétně 55, což je o dva více než jeho den staré osobní maximum.

Jeho úchvatný střelecký výkon tak pomohl Wizards do prodloužení, v něm však jasný favorit nakonec zabral a Milwaukee tak slaví výhru s číslem 49.