Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.9. 2015 15:59
luke shaw odvrácená tvář fotbalu

HRŮZNÁ FOTKA: Talent z United ukázal díru v operované noze!

Luke Shaw ukázal zraněnou nohu po operaci
Zdroj: profimedia.cz
Luke Shaw ukázal zraněnou nohu po operaci

To nejhorší má už zřejmě za sebou. Fotbalista Manchesteru United Luke Shaw, který utrpěl v utkání Ligy mistrů dvojitou zlomeninu pravé nohy, se podrobil operaci. A ta byla úspěšná. Talentovaný obránce krátce poté ukázal, jak jeho noha po operaci vypadá. Nutno podotknout, že to není zrovna příjemné pokoukání...

K ošklivému zranění přišel během utkání na půdě PSV Eindhoven. Rozběhla se teprve 15. minuta, když se Shaw odhodlal k odvážné útočné akci. Jeho průnik zastavil ve vápně až Hector Moreno, který proti soupeři vytasil sice čistý, ale ostrý skluz.
 


S míčem totiž trefil i nohy mladíka z United, který se na hřišti svíjel v pekelných bolestech a s bolestivou grimasou! Po osmiminutovém ošetření byl odnesen na nosítkách a s kyslíkovou maskou na obličeji. Tohle ne hřištích nevidíme rádi.


Nyní na internetu zveřejnil fotografii, která v plné nahotě ukázal důsledek Morenova zákroku.

Luke Shaw ukázal zraněnou nohu po operaci
Zdroj: snapchat.com Luke Shaw ukázal zraněnou nohu po operaci


"Děkuji všem za zprávy, nemohu popsat, jak moc zničený jsem. Moje cesta k uzdravení začíná právě teď, vrátím se silnější," slíbil na Twitteru dvacetiletý Shaw.A jak dlouho bude mimo hru? První prognózy hovoří o půlroční pauz. "Záleží, jak se to vyvine. Doufám, že se vrátí ještě v téhle sezoně," přeje si kouč United Louis van Gaal.


17

GALERIE: Hrůzné zranění Shawa z Manchesteru United

Zdroj: profimedia.cz

Hrůzné zranění Shawa z Manchesteru United - 4

Hodnocení:


 

TN.cz