Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.12. 2016 14:56
je v nemocnici to snad ne!

Hrůza! Tenistku Kvitovou přepadli a pořezali, nyní čeká na operaci

Zdroj: TV Nova

Tenistka Petra Kvitová byla dnes ráno přepadena ve svém bytě v Prostějově. Podle jejího mluvčího Karla Tejkala je wimbledonská vítězka v péči lékařů.

Podle informací prostějovského Večerníku má hráčka pořezané prsty a údajně jsou zasaženy i šlachy. Kvitová nejspíše podstoupí operaci.

 

"Šlo o náhodný kriminální čin. Byla přepadena ve svém bytě a je v péči lékařů, ale zranění neohrožuje její život," řekl ČTK Tejkal bez dalších podrobností.
 

 Pachatel se podle policie dostal do bytu lstí. Vydával se za muže, který jde odečíst elektřinu. Z místa činu uprchl a policisté po něm intenzivně pátrají, řekl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek. Popis pachatele najdete zde.

 

Kvitová si zavolala záchranku, která ji s pořezanou rukou odvezla k ošetření do prostějovské nemocnice.
 

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia

Podle Kořínka se přepadení odehrálo před 08:30. "Prověřujeme případ násilné trestné činnosti, kdy dosud neznámý pachatel v bytě přepadl šestadvacetiletou ženu. Poté z místa utekl, žena utrpěla zranění. V současné době je prověřování na začátku, nicméně si odtud něco odnesl," řekl Kořínek.
 

„Má pořezané všechny prsty a teď se řeší, v jak vážném stavu jsou ony šlachy. Večer ji budou s největší pravděpodobností operovat. V každém případě je to určitě na delší dobu,“ cituje prostějovský deník zdroj blízký tenistce.

 

Kvitová se po ošetření ozvala svým fanouškům. "To nejhorší mám za sebou. Ruka je špatná, ale jsem ráda, že žiju," vzkázala na sociálních sítích. V úterý večer jí čeká operace.

 

Kvitová dnes oznámila. že se kvůli pomalejšímu hojení únavové zlomeniny zánártních kůstek pravé nohy nezúčastní Hopmanova poháru. Příští týden plánovala, že začnu nohu postupně zatěžovat a chtěla stihnout turnaje v Austrálii.
 

Dnes dopoledne se měla vítězka Wimbledonu z let 2011 a 2014 a pětinásobná fedcupová šampionka v Brně zúčastnit dětské charitativní exhibice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Maminka ztratila na tenisovém zápase malou dcerku. To, jak se zachoval Rafael Nadal, vás dostane!

OLYMPIÁDA PLNÁ ZLOČINCŮ: Tyhle šokující záběry ukazují, jak nebezpečné je Rio de Janeiro i za bílého dne!

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:05 16:45

   Valencia CF - Villarreal CF

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Proběhni.se 2019

   17:10

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 15:25 16:50

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   19:05

   Premier League Darts 2019

   21:30

   Truck Racing Magazine (2)

   21:50

   Spartan Race – Kutná Hora

Celý Program