Bude zápasit?

Chabib vyhrál hru o největšího sraba. Já jsem připraven, říká McGregor

Conor McGregor má nový rekord
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor má nový rekord
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 3. 4. 2020
Téma:
UFC

Vypadá to, že Conor McGregor se opět nemýlil. Chabib je kvůli bezpečnostním opatřením uvězněn v Rusku a UFC 249 se nezúčastní. Duel o titul šampiona lehké váhy se tak prozatím odkládá a Tony Ferguson zůstává bez soupeře. Po naplnění predikce se irský ranař opřel do svého rivala a vzkázal, že on může bojovat.

„Conor nevěří, že se Chabib vs. Ferguson uspořádá,“ řekl prezident UFC po lednovém comebacku McGregora. Bývalý dvojnásobný šampion dobře odhadl situaci. Zmíněný duel se zrušil už popáté a vycouvání dagestánského Orla hubatý Ir ihned využil.


Jsem v zápasové kondici. Na začátku celé téhle krize jsem byl rád, že nemám domluvený zápas. Ale kdybych měl, tak bych všechny negativní zprávy využil jako motivaci. Zápasil bych a vyhrál bych,“ narážel McGregor na Chabibovu situaci.

Conor (22-4) má svůj plán dobře promyšlený a byť tvrdí, že je připravený zápasit, šance, že se 18. dubna objeví v kleci, je mizivá. Jeho hlavním cílem je odveta s Chabibem (28-0), nikoli skalp Tonyho Fergusona (25-3).
 

Soubojem s El Cucuyem by riskoval titulovou šanci, kterou mu prezident UFC Dana White tak benevolentně předhazuje. Na druhou stranu, výhrou by úřadujícímu šampionovi lehké váhy (70 kg) nedal jinou možnost, než odvetu Chabib vs. McGregor 2 konečně přijmout.

Hvězda UFC se v současné situaci spíš soustředí na boj s pandemií koronaviru, než na ten v kleci. Občany Irska nabádá k dodržování preventivních opatření a pomohl i štědrým darem. Ale i tak si našel čas na popíchnutí svého přemožitele a pro jednou zase rozvířil vody MMA.

„Faktem je, že Tony a Chabib hráli hru, kdo je větší kuře. Chabib vycouval první a skoré zrušených zápasů je 3-2 pro Fergusona. Chabib vzal nohy na ramena a utekl z USA. Teď to svádí na krizi. Docela riskantní. Gratuluju Tony,“ přisadil si na konto svých rivalů trojka lehké váhy.

TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2016: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund

   11:05 13:30
   13:30

   Polední sportovní noviny

   13:35

   TSV Hannover-Burgdorf - Die Eulen Ludwigshafen Záznam 23. kola německé házenkářské Bundesligy 2019/2020

   15:00

   Basketbal: Türk Telekom - Besiktas Sompo Sigorta

   16:25

   El Trafico (1)

   16:35

   El Trafico (2)

 • Nova Sport 2

  • Billa NHL Charity Showmatch

   11:10 13:30
   13:30

   NBA Classic Games: Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers

   15:05

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Olympique Lyon

   16:50

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   18:45

   Element (414)

   19:00

   NBA Classic Games: Boston Celtics - New York Knicks

Celý program