Bude zápasit?

Chabib vyhrál hru o největšího sraba. Já jsem připraven, říká McGregor

Conor McGregor má nový rekord
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor má nový rekord
David Chmátal
David Chmátal
3.4. 2020 10:56
Téma:
UFC

Vypadá to, že Conor McGregor se opět nemýlil. Chabib je kvůli bezpečnostním opatřením uvězněn v Rusku a UFC 249 se nezúčastní. Duel o titul šampiona lehké váhy se tak prozatím odkládá a Tony Ferguson zůstává bez soupeře. Po naplnění predikce se irský ranař opřel do svého rivala a vzkázal, že on může bojovat.

„Conor nevěří, že se Chabib vs. Ferguson uspořádá,“ řekl prezident UFC po lednovém comebacku McGregora. Bývalý dvojnásobný šampion dobře odhadl situaci. Zmíněný duel se zrušil už popáté a vycouvání dagestánského Orla hubatý Ir ihned využil.


Jsem v zápasové kondici. Na začátku celé téhle krize jsem byl rád, že nemám domluvený zápas. Ale kdybych měl, tak bych všechny negativní zprávy využil jako motivaci. Zápasil bych a vyhrál bych,“ narážel McGregor na Chabibovu situaci.

Conor (22-4) má svůj plán dobře promyšlený a byť tvrdí, že je připravený zápasit, šance, že se 18. dubna objeví v kleci, je mizivá. Jeho hlavním cílem je odveta s Chabibem (28-0), nikoli skalp Tonyho Fergusona (25-3).
 

Soubojem s El Cucuyem by riskoval titulovou šanci, kterou mu prezident UFC Dana White tak benevolentně předhazuje. Na druhou stranu, výhrou by úřadujícímu šampionovi lehké váhy (70 kg) nedal jinou možnost, než odvetu Chabib vs. McGregor 2 konečně přijmout.

Hvězda UFC se v současné situaci spíš soustředí na boj s pandemií koronaviru, než na ten v kleci. Občany Irska nabádá k dodržování preventivních opatření a pomohl i štědrým darem. Ale i tak si našel čas na popíchnutí svého přemožitele a pro jednou zase rozvířil vody MMA.

„Faktem je, že Tony a Chabib hráli hru, kdo je větší kuře. Chabib vycouval první a skoré zrušených zápasů je 3-2 pro Fergusona. Chabib vzal nohy na ramena a utekl z USA. Teď to svádí na krizi. Docela riskantní. Gratuluju Tony,“ přisadil si na konto svých rivalů trojka lehké váhy.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Pobouření

   10:00

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   10:25

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

 • Nova Sport 2

  • NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

   09:00 10:45
   10:45

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

Celý program