Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

průšvih je mu teprve 19

Hokejista Kristl z Plzně poprvé promluvil o nehodě v opilosti! 

Hokejista Richard Kristl
Zdroj: facebook.com

Plzeň městem hříchu? Už to tak vypadá. Sotva vyprchala kauza kolem fotbalisty Davida Limberského, za volant sedl v opilosti pro změnu hokejista Richard Kristl. Teprve devatenáctiletý útočník tamních "Indiánů" naboural jiné auto a poté se snažil policii ujet. Marně.

"Nechci se k tomu moc vyjadřovat. Nevím, co k tomu říct," řekl Kristl pro deník Blesk. Přiznává ale, že se nezachoval zrovna rozumně. "Samozřejmě, udělal jsem blbost," dodal talentovaný hokejista.


Zřejmě přehnal oslavu dvou gólů, kterými pomohl druholigovým Klatovům, kde často z Plzně vypomáhá, k drtivému vítězství 9:1 nad Trutnovem minulou středu. Do svého passata sedl opilý, následně ale naboural do jiného vozidla, což se poškozenému řidiči dvakrát nelíbilo.
 


Za Kristlem se vydal nejprve sám, poté přivolal na pomoc policejní hlídku. Honička centrem západočeské metropole skončila asi po čtyřech kilometrech. "Protože byl viditelně pod vlivem alkoholu, skončil na záchytce," prozradila policejní mluvčí Hana Štefflová s tím, že hokejista u sebe neměl řidičák a odmítl dechovou zkoušku i vyšetření na rozbor krve.


Exces se pochopitelně nelíbí ani plzeňskému vedení, které v čele s generálním manažerem Martinem Strakou hodlá vydat prohlášení.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

 • Nova Sport 2

  • 16:20 16:50

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

   17:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

Celý Program