Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

tenis válka českých tenistek

Pavel Novotný objasnil, proč si Plíšková může dovolit cokoliv!

Pavel Novotná a Karolína Plíšková
Zdroj: Profimedia

Dívčí válka, podraz, skandál, zničené kamarádství...ne, tohle není námět na pokračování legendárního seriálu Beverly Hills, ale realita, která v posledních dnech hýbe českým tenisem. Karolínu Plíškovou povede od nové sezony dnes už bývalý trenér Barbory Strýcové. A právě dohoda mezi Plíškovou a Tomášem Krupou nastartovala mezi tenistkami doslova válku. Jak celou kauzu vidí bulvární novinář Pavel Novotný?

Novotný má o sportu přehled a s menší či větší dávkou nadsázky komentuje v podstatě vše, co se děje v našich luzích a hájích. Například jeho pošťuchování "manažera Barcelony" Marka Víta už je takřka národním folklórem.

 

A tak netrvalo dlouho a kauza nového trenéra naší nejlepší tenistky Karolíny Plíškové, která mezi českými tenistkami rozpoutala doslova válku, neponechala Novotného klidným.

 

 

Sám však přitom poukazuje, že přestože se může označit za kamaráda manažera Plíškové Michala Hrdličky, nepsal svůj status proto, aby se mu zavděčil.

 

Názor Pavla Novotného na kauzu českých tenistek:

Bych vám chtěl říct jeden svůj názor jako teda..

Michal Hrdlička občas využije servis mé agentury a je to taky můj kamarád. Společné máme také to, že je s námi každý hned hotový. Nejde být nehotový, speciálně jsme li svázáni předsudky a těmi ti, co vnímají třeba mě, nebo Hrdličku, svázáni většinou jsou. Svaté právo.

Pojďme si to u toho Hrdly vypsat: takže trtká prospěchářsky Plíška, má z ní nechutné peníze, je vypočítavý, průhledný ble, ble, však podívejte, jak dopadla madona s dítětem Borhyová....

Fajn, rozumím, já jsem také debil, kterému vše zařídil tatínek a nikdy nepracoval...

Ale já teda Hrdlu znám a vidím také to, že Plíšková je s ním velice šťastná, co spolu trtkají je evidentně ve velké sportovní pohodě, vlastně to jde jenom nahoru. Obchodně se vůbec nebudu bavit, vykoupila se a svěřila mu management a víte co vám povím? Neuzavírá jí vůbec špatné smlouvy.

Kdysi jsem řekl Láďovi Hruškovi, že až mu neudělám dvě mega ročně, ať mě vyhodí. Moje agentura mu, samozřejmě na našem levelu, Láďa není světová sportovní superstar, poskytuje stejný rozsah exkluzivního servisu, jako agentura Hrdly Plíškové.

Kdyby mi Hruška řekl, že chce stejného osvětlovače/kadeřníka apod., jakého má Pohlreich, tak obrazně jdu a zařídím mu ho a jako bonus ani nenutím Láďu "mu to jít říct do očí", což byl v případě Plíškové k vyčichlé a věčně uplakané správné holce Strýcové ještě favour.

Plíšková je libová roštěnka, má cash a potenciál a jde nahoru a těm, co držkují na Hrdličku v zásadě apriori vadí, že jí prcá a jedou mu procenta.

Jenomže on si zaslouží. Protože Plíšková je happy v posteli, na kurtu i v byznysu.

A co bude nebo nebude je fuk.

Michal Hrdlička může být 100x debílek pro ty, co ho neznají, fajn. Ale že není špatný manažer, je podle mě vidět i na dálku.

Stejně jako Veronika Kopřivová činí šťastným Jágra, kterého jsem v soukromí takhle šťastného neviděl nikdy. Zázemí!

O tento post mě Hrdlička nežádal a neviděli jsme se půl roku.

Jen mám pocit, že všichni, kdo mají pindy na můj předchozí post o Strýcové a v návaznosti na to na Hrdličku, by Plíškovou ani tak dobře nepíchali, ani jí neuměli učinit šťastnou i mimo postel a už vůbec by jí nebyli lepšími manažery.

Ve skutečnosti mají JEN předsudky...

Slyšeli jste slovo boží...

 


Ostatně Novotného status si přečtěte výše a udělejte si názor vlastní.

Anketa

Zachovala se Karolína Plíšková vůči Barboře Strýcové férově?

Hlasovalo 1365 lidí.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:15 14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto3)

   14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto GP)

   15:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto2)

   16:00

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   16:30

   Rychlá kola (9)

   17:00

   Cyklomagazín (4)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   Manchester United - FC Astana

   14:45

   KITE LIFE (5)

   15:00

   Kart Grand Prix Le Mans

   15:25

   Cliff Diving World Series – Španělsko

   16:40

   Cyklomagazín (4)

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (17)

Celý Program