Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Smutná událost Díky táto

Hrdličku zasáhla krutá zpráva. Poprvé promluvil o zesnulém otci

Michal Hrdlička se svým otcem na svatbě v Monaku.
Zdroj: facebook

Těžká zpráva se donesla Michalovi Hrdličkovi přes půl světa až na US Open, kde dělá manažera své manželce Karolíně Plíškové. Jeho otec Václav Hrdlička prohrál boj s rakovinou prostaty. "Táto, děkuji ti za vše. Budu se snažit ze všech sil, abys na mě byl pyšnej," poslal poslední pozdrav nejmladší syn Michal.

V New Yorku se snaží povzbuzovat svojí manželku Karolínu Plíškovou a dávat jí co nejvíce pozitivní energie. Po smutné zprávě z domova to pro něj ale musí být neskutečně těžké.

Se svým otcem a velkým životním vzorem už se nikdy neuvidí. Michal má ke sportu stejně blízko jako měl on. Václav hrával druhou nejvyšší ligu a v poslední sezóně v kariéře odehrál 27 zápasů za Bohemians.

 

Nejmladší syn kráčel v otcových šlépějích. Od aktivního hraní se přesunul k mikrofonu a fotbalová utkání komentuje. I tak má sportovního ducha po svém otci. „Táto, děkuju Ti za vše. Děkuju ti za tvou pozornost, náklonnost, přístup k životu a úhel pohledu. Budu se snažit ze všech sil, abys na mě byl pyšnej. Navždy můj hrdina,“ napsal si v pondělí na svůj instagram k fotce ze své svatby.

 

 

Václav Hrdlička vychovával tři děti. Dceru Terezu a dva syny. Michala a Tomáše, který má přes 150 ligových startů v dresu Slavie a Mladé Boleslavi a titul mistra Evropy hráčů do 21 let. Po sportovní kariéře se Václav Hrdlička věnoval podnikání v oblasti realit. V roce 2014 založil sportovní agenturu Sport & Media Consult.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   13:25

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   13:35

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program