Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 18. 11. 2018
Na dovolené Užívá si volna

Hrdinka Fed Cupu Siniaková: Sexy pózování v plavkách! FOTO

Kateřina Siniaková
Zdroj: instagram / youtube

Má po náročné sezoně, kterou zakončila skvělým úspěchem. Je to přesně týden, co Kateřina Siniaková slavila s českým týmem zisk 11. fedcupového triumfu. Teď si dvaadvacetiletá tenistka užívá dovolené, ze které poslala svým fanouškům pozdrav prostřednictvím fotografie v plavkách, kterou umístila na sociální síť.

O Kateřině Siniakové se ví, že si své soukromí pečlivě stráží. S novináři se většinou baví jen o tenise. Dlouho se tak ani nevědělo, jestli kudrnatá sympaťačka s někým chodí. Až před týdnem se sama prozradila, když se v pražské O2 aréně, kde se hrálo finále Fed Cupu, objímala a líbala s dlouho utajovaným přítelem.

 

 

Siniaková o svém fešákovi jen prozradila, že není z oblasti profesionálního sportu. Další informace o něm ale stále tutlá. "Dostala jste od přítele dárek za finálový zápas, který jste vyhrála?" zněla otázka jednoho z novinářů při focení se s trofejí u Karlova mostu. "Pro mě bylo největším dárkem, že na tom zápase byl," odpověděla. Teď spolu nejspíš tráví dovolenou u moře…

 

15

GALERIE: Kateřina Siniaková na dovolené

Zdroj: Instagram

Kateřina Siniaková

Hodnocení:

 

Aktuálně 31. hráčka světa se sice pochlubila fotkou z dovolené v plavkách, ale kde je, to zase neprozradila. Její fanoušci tipovali několik destinací. V komentářích se objevila Kolumbie či Jižní Afrika. Hlavní je, že si Katka užívá a po náročné sezoně si dopřává zasloužený relax.

lju TN.cz