Fotbal Šílená atmosféra

Hráči Sparty si sypou popel na hlavu: Toto říkají o padáku Hapala!

Pavel Hapal
Zdroj: profimedia/Sparta.cz

Po otřesném výkonu ve 2. předkole Evropské ligy skončil na lavičce Sparty trenér Pavel Hapal. Jeho tým prohrál se Spartakem Subotica 0:2 a pokud bude chtít v odvetě nepříjemné manko smazat a se svým osudem ještě něco udělat, bude muset mnohé změnit. A to vědí i samotní hráči Sparty, kteří si vyčítají, že za vyhazov Hapala mohou čistě jen oni sami.

K rozhovoru pro klubovou televizi se postavil kapitán Sparty Nicolae Stanciu. "Je mi líto, že trenér přišel o práci, protože jsme to my, kdo jde na hřiště. Byli jsme to my, kdo nehrál dobře a prohrál zápas. Bohužel, trenér zaplatil za náš špatný výkon. Je to velmi dobrý trenér a je mi líto, že jsme s ním neměli dobré výsledky," vyčítá si Stanciu.

 


Rumunský záložník naznačil, že atmosféra v kabině Sparty je pořádně napjatá. "Mluvili jsme o tom i se spoluhráči, měli jsme spolu poměrně vážnou diskuzi. Je normální si to vyříkat, nemůžeme dál předvádět to, co proti Subotici," kroutil hlavou Stanciu.


A jako muž s kapitánskou páskou se za sebe i své spoluhráče veřejně omluvil. "Chtěl bych se zejména omluvit fanouškům, kteří do Srbska jeli a fandili nám tam. Chápu, že jsou velmi rozladění. Budeme se snažit předvést něco mnohem lepšího v Jablonci a v odvetě se Spartak Subotica uděláme všechno proto, abychom to otočili," slibuje příznivcům letenského celku.

 


Popel na hlavu si sypal i Josef Šural. "Předvedli jsme to, co jsme předvedli. Domů jsme přiletěli časně ráno a po obědě jsme zjistili, že byl odvolán trenér Hapal. Moc nás to mrzí, protože jsme mu nijak nepomohli. Odvolat trenéra je jedna varianta, ale všichni víme, že o trenérovi to není. Je to o tom, co my tam předvádíme," uvedl Josef Šural, který ví, že Jablonec i další soupeři budou chtít využít nepříjemné situace ve sparťanském klubu.

 

Celý videorozhovor najdete ZDE, na oficiálním webu pražské Sparty.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

   23:45

   Element (402)

   23:55

   Basketbal: Turk Telekom - SIG Štrasburk

   01:30

   adidas Rockstars

   02:05

   NHL: Edmonton Oilers - Buffalo Sabres

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NBA: Brooklyn Nets - Denver Nuggets

   23:35

   NBA - akce měsíce

   23:45

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

   01:15

   UFC Reloaded (7)

   02:00

   UFC Reloaded (8)

   02:50

   Florbal: TPS - Nokian KrP

Celý Program