Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Šílená atmosféra

Hráči Sparty si sypou popel na hlavu: Toto říkají o padáku Hapala!

Pavel Hapal
Zdroj: profimedia/Sparta.cz

Po otřesném výkonu ve 2. předkole Evropské ligy skončil na lavičce Sparty trenér Pavel Hapal. Jeho tým prohrál se Spartakem Subotica 0:2 a pokud bude chtít v odvetě nepříjemné manko smazat a se svým osudem ještě něco udělat, bude muset mnohé změnit. A to vědí i samotní hráči Sparty, kteří si vyčítají, že za vyhazov Hapala mohou čistě jen oni sami.

K rozhovoru pro klubovou televizi se postavil kapitán Sparty Nicolae Stanciu. "Je mi líto, že trenér přišel o práci, protože jsme to my, kdo jde na hřiště. Byli jsme to my, kdo nehrál dobře a prohrál zápas. Bohužel, trenér zaplatil za náš špatný výkon. Je to velmi dobrý trenér a je mi líto, že jsme s ním neměli dobré výsledky," vyčítá si Stanciu.

 


Rumunský záložník naznačil, že atmosféra v kabině Sparty je pořádně napjatá. "Mluvili jsme o tom i se spoluhráči, měli jsme spolu poměrně vážnou diskuzi. Je normální si to vyříkat, nemůžeme dál předvádět to, co proti Subotici," kroutil hlavou Stanciu.


A jako muž s kapitánskou páskou se za sebe i své spoluhráče veřejně omluvil. "Chtěl bych se zejména omluvit fanouškům, kteří do Srbska jeli a fandili nám tam. Chápu, že jsou velmi rozladění. Budeme se snažit předvést něco mnohem lepšího v Jablonci a v odvetě se Spartak Subotica uděláme všechno proto, abychom to otočili," slibuje příznivcům letenského celku.

 


Popel na hlavu si sypal i Josef Šural. "Předvedli jsme to, co jsme předvedli. Domů jsme přiletěli časně ráno a po obědě jsme zjistili, že byl odvolán trenér Hapal. Moc nás to mrzí, protože jsme mu nijak nepomohli. Odvolat trenéra je jedna varianta, ale všichni víme, že o trenérovi to není. Je to o tom, co my tam předvádíme," uvedl Josef Šural, který ví, že Jablonec i další soupeři budou chtít využít nepříjemné situace ve sparťanském klubu.

 

Celý videorozhovor najdete ZDE, na oficiálním webu pražské Sparty.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 14:45 16:30

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   16:30

   Cape Pioneer Trek Finals

   17:00

   Element (394)

   17:15

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Nova Cup 2019 – Sahara race

 • Nova Sport 2

  • 15:35 16:05

   Carabao Cup Highlights (1)

   16:05

   Element (394)

   16:15

   KITE LIFE (3)

   16:30

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   19:00

   UFC Ultimate knockouts (1)

   19:30

   Glemmride 2019

Celý Program