Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 28. 7. 2018
Fotbal Šílená atmosféra

Hráči Sparty si sypou popel na hlavu: Toto říkají o padáku Hapala!

Pavel Hapal
Zdroj: profimedia/Sparta.cz

Po otřesném výkonu ve 2. předkole Evropské ligy skončil na lavičce Sparty trenér Pavel Hapal. Jeho tým prohrál se Spartakem Subotica 0:2 a pokud bude chtít v odvetě nepříjemné manko smazat a se svým osudem ještě něco udělat, bude muset mnohé změnit. A to vědí i samotní hráči Sparty, kteří si vyčítají, že za vyhazov Hapala mohou čistě jen oni sami.

K rozhovoru pro klubovou televizi se postavil kapitán Sparty Nicolae Stanciu. "Je mi líto, že trenér přišel o práci, protože jsme to my, kdo jde na hřiště. Byli jsme to my, kdo nehrál dobře a prohrál zápas. Bohužel, trenér zaplatil za náš špatný výkon. Je to velmi dobrý trenér a je mi líto, že jsme s ním neměli dobré výsledky," vyčítá si Stanciu.

 


Rumunský záložník naznačil, že atmosféra v kabině Sparty je pořádně napjatá. "Mluvili jsme o tom i se spoluhráči, měli jsme spolu poměrně vážnou diskuzi. Je normální si to vyříkat, nemůžeme dál předvádět to, co proti Subotici," kroutil hlavou Stanciu.


A jako muž s kapitánskou páskou se za sebe i své spoluhráče veřejně omluvil. "Chtěl bych se zejména omluvit fanouškům, kteří do Srbska jeli a fandili nám tam. Chápu, že jsou velmi rozladění. Budeme se snažit předvést něco mnohem lepšího v Jablonci a v odvetě se Spartak Subotica uděláme všechno proto, abychom to otočili," slibuje příznivcům letenského celku.

 


Popel na hlavu si sypal i Josef Šural. "Předvedli jsme to, co jsme předvedli. Domů jsme přiletěli časně ráno a po obědě jsme zjistili, že byl odvolán trenér Hapal. Moc nás to mrzí, protože jsme mu nijak nepomohli. Odvolat trenéra je jedna varianta, ale všichni víme, že o trenérovi to není. Je to o tom, co my tam předvádíme," uvedl Josef Šural, který ví, že Jablonec i další soupeři budou chtít využít nepříjemné situace ve sparťanském klubu.

 

Celý videorozhovor najdete ZDE, na oficiálním webu pražské Sparty.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 01:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Washington Capitals

   01:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   03:45

   Element (385)

   04:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   09:00

   Ranní Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

 • Nova Sport 2

  • 23:45 01:30

   Fotbal: Paris Saint - Germain - AS Monaco

   01:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Vallnord - Arcalis)

   02:05

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   09:00

   Fotbal: Hamburger SV - RB Lipsko

   10:40

   Natural Track Luge - World Championship

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

Celý Program