Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 11. 2017
Volejbal Extraliga

Hráči Kladna i trenér v kostýmu: Maškarní? Ne, zápas extraligy!

Volejbal Kladno
Zdroj: Volejbal Kladno

Co se vám vybaví, když se řekne sport v Kladně? Hokej? Jaromír Jágr? To je sice správně, ale hokej už není v tomto středočeském městě sportovní dominantou. Pomalu se jí stává volejbal. Na extraligové zápasy chodí plná hala. A není se čemu divit, vždyť kladenský celek bojoval v loňské sezoně o titul. Místní klub se snaží své fanoušky zkrátka bavit. Teď však šel až tak daleko, že utkání 6. kola odehrál v hallowenských kostýmech.

Když přišli fanoušci do kladenské sportovní haly, museli být v šoku. Zejména ti, kteří netušili, co místní volejbalisté přichystali. Ono to totiž vypadalo, že se nebude hrát volejbalová extraliga, ale že bude hala využita na maškarní ples v rámci Halloweenu.

 

 

Trenér v kostýmu mafiána, na střídačce Kladna realizační tým ve složení kovboj, kostlivec, víla či pirát. A hráči? Všichni místo dresů převlečení v trikotech, připomínající další kostlivce. A aby toho nebylo málo, přidali se i někteří fanoušci.

 

17

GALERIE: Kladno odehrálo extraligový zápas v kostýmech na Halloween

Zdroj: Volejbal Kladno

Hráči Kladna hráli v trikotech, připomínající kostlivce.

Hodnocení:

 

Nakonec z toho byla skvělá show, která se rozhodně neodrazila v negativním slova smyslu na výsledku. Vždyť Kladno vyhrálo nad Brnem v pohodě 3:1. "Já se musím Brnu omluvit, že loni jsme proti nim nastoupili jako hasiči a letos jako kostlivci, to jim na sebevědomí asi nepřidalo (směje se). Bylo na nich vidět, jak moc chtějí ty kostlivce porazit, až se z nich tak trochu pokákli. Sledoval jsem jejich pět předešlých utkání, ale proti nám z nich nepředvedli vůbec nic," řekl po zápase pro Vaše Kladno Petr Klár, asistent trenéra Kladna (ten měl na střídačce převlek piráta).

 

Originální nápad kladenského týmu ocenil i soupeř. "Kladno je mistrem takových akcí. Pro volejbal a jeho propagaci to je výborná věc. Kladnu palec nahoru," řekl kapitán hostů Michal Hrazdíra pro Kladenský deník.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:35 12:30

   Ligue 1 Highlights (33)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (8)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   15:00

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   16:45

   Teleshop

 • Nova Sport 2

  • 11:10 12:50

   SSC Neapol - Arsenal FC

   12:50

   Proběhni.se 2019

   13:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   15:00

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

   16:25

   Off-road Maraton (1)

   16:50

   Truck Racing Magazine (2)

Celý Program