Vyšel battle pass

Hráči Doty mají o zábavu postaráno. Svými penězi určí výhru profesionálů

Battle pass do hry Dota 2
Zdroj: Valve
Téma:

Období od května do září bývá pro hráče populární MOBA hry Dota 2 hotovým svátkem. Speciální battle pass, neboli bitevní deník, totiž přináší spoustu zábavy, odměn a navíc určí, kolik si vydělají profesionální hráči na turnaji The International.

Ačkoliv byl letošní ročník turnaje kvůli probíhající pandemii odložen až na další rok, dočkali se hráči bitevního deníku v obvyklou dobu, tedy v průběhu května. Až do 14. září je tak čekají zápasy plné speciálních úkolů a spousty odměn v podobě kosmetických předmětů do hry.
 

Bitevní deník lze pořídit přímo ve hře. Základní verze vyjde na 9,90 dolarů. Za tuto cenu získáte přístup ke všem funkcím a dostanete tři truhly, speciální skiny na wardy a kurýra a několik dalších odměn. Další levely a s ním spojené odměny lze získat hraním, plněním různých úkolů, ale také koupí za reálné peníze.

Odměn je celá řada, nejvíce však zaujmou hned tři arcany. Ty jsou na Wraith Kinga, Queen of Pain a Windranger a dvě persony na Pudge a Anti Mage. Jedná se o cenné kosmetické předměty na hrdiny, které lze získat pouze v letošním deníku. V průběhu léta pak vyjde speciální herní režim, ve kterém také půjde vyhrát body do bitevního deníku.

Ačkoliv se letos The International neuskuteční a bude se konat až příští rok, na odměnách pro vítěze se nic nemění. Stejně jako v předešlé roky i z výdělků letošního deníku půjde 25 % na celkový prize pool. Sami hráči tedy tak určí, o kolik budou profesionálové na nejštědřejším esportovém turnaji hrát.
 

V loňském ročníku se podařilo vybrat přes 34 milionů dolarů. Podaří se částku letos navýšit?

maj

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Classic match Ligue 1: Paris Saint - Germain - Stade Brestois

   15:00 16:45
   16:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   17:00

   Off-road Maraton (1)

   17:20

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:30

   Silk Way Rally

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres

   15:05 16:50
   16:50

   Element (417)

   17:00

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program