Vyšel battle pass

Hráči Doty mají o zábavu postaráno. Svými penězi určí výhru profesionálů

Battle pass do hry Dota 2
Zdroj: Valve
Téma:

Období od května do září bývá pro hráče populární MOBA hry Dota 2 hotovým svátkem. Speciální battle pass, neboli bitevní deník, totiž přináší spoustu zábavy, odměn a navíc určí, kolik si vydělají profesionální hráči na turnaji The International.

Ačkoliv byl letošní ročník turnaje kvůli probíhající pandemii odložen až na další rok, dočkali se hráči bitevního deníku v obvyklou dobu, tedy v průběhu května. Až do 14. září je tak čekají zápasy plné speciálních úkolů a spousty odměn v podobě kosmetických předmětů do hry.
 

Bitevní deník lze pořídit přímo ve hře. Základní verze vyjde na 9,90 dolarů. Za tuto cenu získáte přístup ke všem funkcím a dostanete tři truhly, speciální skiny na wardy a kurýra a několik dalších odměn. Další levely a s ním spojené odměny lze získat hraním, plněním různých úkolů, ale také koupí za reálné peníze.

Odměn je celá řada, nejvíce však zaujmou hned tři arcany. Ty jsou na Wraith Kinga, Queen of Pain a Windranger a dvě persony na Pudge a Anti Mage. Jedná se o cenné kosmetické předměty na hrdiny, které lze získat pouze v letošním deníku. V průběhu léta pak vyjde speciální herní režim, ve kterém také půjde vyhrát body do bitevního deníku.

Ačkoliv se letos The International neuskuteční a bude se konat až příští rok, na odměnách pro vítěze se nic nemění. Stejně jako v předešlé roky i z výdělků letošního deníku půjde 25 % na celkový prize pool. Sami hráči tedy tak určí, o kolik budou profesionálové na nejštědřejším esportovém turnaji hrát.
 

V loňském ročníku se podařilo vybrat přes 34 milionů dolarů. Podaří se částku letos navýšit?

Související témata:
maj

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: San Jose Sharks - Colorado Avalanche

   23:20 01:05
   01:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings

   03:45

   Element (434)

   03:55

   NHL - akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Basketbal: Dinamo Sassari - Casademont Zaragoza

   23:30 01:05
   01:05

   NBA: Boston Celtics - Toronto Raptors

   09:00

   Fotbal: Rot - Weiß Essen - Holstein Kiel

   10:40

   Fotbal: Sportovní originály - Radoslav Látal

   11:00

   NBA: Boston Celtics - Toronto Raptors

   13:05

   UK Open 2021

Celý program