Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Kabina v rozkladu

Flamendr z Arsenalu vyvázl bez trestu! Směšné, reaguje legenda

Alex Iwobi
Zdroj: theabujatimes.com

Útočník Arsenalu Alex Iwobi měl strávit noc před víkendovým zápasem FA Cupu s Nottinghamem Forest na večírku večírku. To je zvlášť ve fotbalu zaslíbené Anglii skandál jako hrom, zdá se však, že to slavnému manažerovi Arsénu Wengerovi ani příliš nevadí. Iwobiho totiž nominoval do semifinále Carabao Cupu s Chelsea, za což schytal pořádnou kritiku od klubové legendy Iana Wrighta.

„Je nepřípustné, aby hráči minimálně 48 hodin před zápasem někam chodili. Jestli je to pravda, dostane pokutu," hřímal ještě před pár dny na Iwobiho adresu Wenger.

Jenže nejspíš zůstalo jen u výhružek. Jak jinak si lze totiž vysvětlit, že se mladý nigerijský fotbalista představil v základní jedenáctce proti Chelsea v rámci ligového poháru. A to jen na lavičce zůstali hvězdný Alexis Sanchéz nebo zkušený Theo Wallcott...Iana Wrighta, historicky druhého nejlepšího střelce klubu, toto rozhodnutí rozpálilo do ruda. "Když si mladík v takovém klubu, jako je Arsenal, myslí, že je v pohodě jít 48 hodin před zápasem ven, tak je v kabině něco v nepořádku,“ řekl v anglické televizi Sky Sports.

V šatně podle něj chybí osobnosti. "Tohle se děje kvůli situaci, ve které se Arsenal nachází. Zkušení hráči chtějí odejít, v týmu nejsou vůdci." má jasno Wright. "Arsenal musí pochopit, v čem za ostatními týmy zaostává. Lidé se nám vysmívají. Zdá se mi, že Wenger ztrácí kontrolu," dodal na adresu dlouholetého trenéra Londýňanů.Carabao Cup představuje pro Arsenal jednu z posledních příležitostí na zisk trofeje v letošní sezoně. V lize je tým 23 bodů za vedoucím Manchesterem City a v neděli ostudně vypadl z FA Cupu s druholigovým Nottinghamem Forest.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (12)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   10:45

   Element (387)

   11:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program