Skvělý výkon!

Hovorka parádně vykoupal Messiho, jeho reakce baví fotbalový svět

Obránce David Hovorka baví na internetu
Zdroj: Profimedia

Parádní skluz ve vápně a nádherná klička v závěru. To co si ve středu dovolil slávistický stoper David Hovorka proti slavné Barceloně bylo až úctyhodné. Oba jeho hvězdné okamžiky neunikly pozornosti ani v zahraničí, kde se přes noc staly hitem na sociálních sítích.

Obránce sešívaných včera ukázal, nakolik je pro současnou Slavii platným hráčem. Ačkoliv předtím tři týdny pro zranění nehrál, do středečního utkání proti španělskému gigantovi nakonec nastoupil a vedl si výborně. Z jeho tvrdé obrany neměl pravděpodobně lehké spaní ani fotbalový génius Lionel Messi, kterého obránce sešívaných několikrát parádně odzbrojil.


 
První moment nastal už v prvním poločase. Messi se svým typickým pohybem prosmýkl do vápna a vše nasvědčovalo tomu, že půjde do zakončení. V tu chvíli však přišel nekompromisní skluz v podání slávistického obránce, kterým fenomenálnímu Argentincovi vypíchl čistě balón. Messi v tu chvíli jen zlostně máchl rukama, zatímco Hovorka byl v totální euforii a svůj úspěšný obranný zákrok oslavil hlasitým řevem ve stylu Hulka.

Druhá situace přišla těsně před koncem utkání. Sešívání stupňovali tlak a toužili po vyrovnání. Obrana španělského velkoklubu v tu chvíli už jen bezmocně odkopávala z vápna dopředu, kde však čekala, že jim pomůže argentinský šikula. Vzadu však opět kouzlil Hovorka, který byl v jednu chvíli pod tlakem hvězdy Barcelony, nicméně i ze svízelné situace se obránce Slavie dostal parádně a skvělou kličkou poslal Messiho na párek.Oba nádherné okamžiky nyní po celý den baví fanoušky na internetu, kteří jsou z výkonu slávistického stopera unešení, naopak Lionel Messi, ačkoliv dal gól, toho včera ze svého umu příliš neukázal. Barceloně to však nakonec i tak stačilo a s velkou dávkou štěstí nakonec v Edenu vyhrála 2:1.
 

mao TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   03:45

   NHL – akce měsíce

   04:05

   NHL: Vancouver Canucks - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 23:20 02:10

   UFC Fight Night: Blaydes vs. Dos Santos

   02:10

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   03:50

   Fotbal: Olympique Lyon - Toulouse FC

   09:00

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

Celý Program