Skvělý výkon!

Hovorka parádně vykoupal Messiho, jeho reakce baví fotbalový svět

Obránce David Hovorka baví na internetu
Zdroj: Profimedia
Téma:

Parádní skluz ve vápně a nádherná klička v závěru. To co si ve středu dovolil slávistický stoper David Hovorka proti slavné Barceloně bylo až úctyhodné. Oba jeho hvězdné okamžiky neunikly pozornosti ani v zahraničí, kde se přes noc staly hitem na sociálních sítích.

Obránce sešívaných včera ukázal, nakolik je pro současnou Slavii platným hráčem. Ačkoliv předtím tři týdny pro zranění nehrál, do středečního utkání proti španělskému gigantovi nakonec nastoupil a vedl si výborně. Z jeho tvrdé obrany neměl pravděpodobně lehké spaní ani fotbalový génius Lionel Messi, kterého obránce sešívaných několikrát parádně odzbrojil.


 
První moment nastal už v prvním poločase. Messi se svým typickým pohybem prosmýkl do vápna a vše nasvědčovalo tomu, že půjde do zakončení. V tu chvíli však přišel nekompromisní skluz v podání slávistického obránce, kterým fenomenálnímu Argentincovi vypíchl čistě balón. Messi v tu chvíli jen zlostně máchl rukama, zatímco Hovorka byl v totální euforii a svůj úspěšný obranný zákrok oslavil hlasitým řevem ve stylu Hulka.

Druhá situace přišla těsně před koncem utkání. Sešívání stupňovali tlak a toužili po vyrovnání. Obrana španělského velkoklubu v tu chvíli už jen bezmocně odkopávala z vápna dopředu, kde však čekala, že jim pomůže argentinský šikula. Vzadu však opět kouzlil Hovorka, který byl v jednu chvíli pod tlakem hvězdy Barcelony, nicméně i ze svízelné situace se obránce Slavie dostal parádně a skvělou kličkou poslal Messiho na párek.Oba nádherné okamžiky nyní po celý den baví fanoušky na internetu, kteří jsou z výkonu slávistického stopera unešení, naopak Lionel Messi, ačkoliv dal gól, toho včera ze svého umu příliš neukázal. Barceloně to však nakonec i tak stačilo a s velkou dávkou štěstí nakonec v Edenu vyhrála 2:1.
 

mao TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   18:00 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

   22:00

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

 • Nova Sport 2

  • NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   18:55 20:55
   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

   01:35

   NBA: Miami Heat - Boston Celtis

   02:10

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

Celý program