slavná 68 nový kontrakt

HOTOVO! Jaromír Jágr už ví, kde bude hrát v příští sezoně!

Jaromír Jágr bude hrát i v následující sezoně za Floridu! Generální manažer a výkonný viceprezident klubu Dale Tallon ve čtvrtek oznámil, že Panthers dohodli s číslem 68 na podmínkách nové jednosezónní smlouvy.

Podmínky kontraktu nebyly zveřejněny, Tallon si ale prodloužení spolupráce nemůže vynachválit.


"Jaromír je hráč, který patří do Síně slávy a měl po boku Aleksandra Barkova a Jonathana Huberdeaua skvělou sezonu. Jeho dosavadní výsledky hovoří samy za sebe. Je třetím nejproduktivnějším hráčem historie NHL,“ sdělil při oznamování novinky. „Je ve skvělé kondici naše organizace si váží toho, že ho zde budeme mít i příští sezonu,“ dodal.Jágr navzdory tomu, že je suverénně nejstarším hráčem ligy, plnil pozici lídra a také předal nepříliš ostříleným hráčům zkušenosti.


"Jaromír má obrovský vliv na naše mladé hráče a byl klíčovým mužem naší produktivity. Jsme rádi, že ho máme zpátky a i díky němu se můžeme dívat do budoucna na to, jak zlepšit naše účinkování v play off,“ dodal sebevědomě trenér Gerard Gallant.Podle informací deníku Miami Herald má Jágr zajištěný plat čtyři miliony dolarů plus bonusy v maximální výši 1,5 milionu dolarů.Čtyřiačtyřicetiletý Jágr zaznamenal v uplynulé sezoně 66 bodů za 27 gólů a 39 nahrávek. Vyhýbala se mu i zranění a tak odehrál 79 zápasů z celkových 82. Jen v bojích o Stanley Cup se mu nedařilo a Florida skončila už po šesti zápasech na týmu New York Islanders.


Samotný Jágr pak komentoval nový kontrakt po svém a to prostřednictvím facebooku. Fanouškům poslal foto se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou, který doprovodil slovy: "Na Floridě se nam líbí . Proto jsem rád, že jsem se s Panthers dohodl na prodloužení smlouvy o další rok."

Související témata:
ram, pha TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Classic match Ligue 1: Paris Saint - Germain - Stade Brestois

   15:00 16:45
   16:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   17:00

   Off-road Maraton (1)

   17:20

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:30

   Silk Way Rally

   18:00

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres

   15:05 16:50
   16:50

   Element (417)

   17:00

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

Celý program