Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Dovolená Nehoda na lodi

Horor sexy lyžařky na dovolené: Snímek z rentgenu mluví za vše!

Maria Höflová-Rieschová
Zdroj: Instagram
Maria Höflová-Rieschová

Trojnásobná olympijská vítězka Maria Höflová-Rieschová zažila na dovolené v Itálii chvíle hrůzy. Bývalá německá lyžařka měla nehodu na lodi, ze které zdravila jen chvíli před tím své fanoušky prostřednictvím sociální sítě. O pár hodin později jim poslala vzkaz z nemocnice. Přidala i rentgenový snímek, který hovoří za vše – muselo to být opravdu bolestivé.

Podrobnosti o nehodě zatím nejsou známé, jen manžel zraněné uvedl, že uklouzla při vystupování z lodi. I proto německá média prakticky jen citují to, co publikovala na sociální síti sama Maria Höflová-Rieschová. "Byla to malá nehoda na jezeře Garda. Mám zlomeninu v oblasti kolene, modřiny a malou tržnou ránu nad okem," napsala statečná sportovkyně. Ta to celé ale spíš zlehčovala, aby uklidnila své fanoušky. Podívejte se na fotky a uvidíte, jak špatně dopadla…

 

16

GALERIE: Maria Höflová-Rieschová měla nehodu

Zdroj: Instagram

Maria Höflová-Rieschová

Hodnocení:

 

Höflová-Rieschová podstoupila v Itálii operaci. "Dopadla dobře, ale stále zůstávám v nemocnici. Vážím si vašich vzkazů a děkuji za podporu," vzkázala lyžařka přes Instagram. Třiatřicetiletá závodnice není známá jen díky tomu, že vyhrála třikrát olympiádu (z jedné má ještě stříbro) a dvakrát mistrovství světa. Mezi fanoušky ji proslavily i sexy snímky na sociálních sítích...

 

Maria Höflová-Rieschová
Zdroj: Instagram Maria Höflová-Rieschová

 

Na Instagramu má Maria Höflová-Rieschová přes 50 tisíc fanoušků. Ti ji teď na dálku podporují a přeji jí brzké uzdravení. Rodačka z Garmisch-Partenkirchenu se mimo lyžování věnuje i tenisu a cyklistice. V obou těchto disciplínách je registrovaná. Není v nich však zdaleka tak úspěšná, jako v alpském lyžování.

 

Maria Höflová-Rieschová
Zdroj: Profimedia Maria Höflová-Rieschová s olympijskými medailemi

 

Poslední olympijské zlato má Höflová-Rieschová ze Soči, kde vyhrála kombinaci a v Super G brala už míněné stříbro. Další dvě zlaté (za kombinaci a slalom) má z Vancouveru. Kariéru ukončila před čtyřmi lety.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (12)

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Ragby: Wasps - Harlequins

   10:45

   Element (387)

   11:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Barcelona Spartan Race

   15:30

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program