Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.11. 2016 10:34
Zmar Snáší to tězce

Hořká prohra, smutek, konec nadějí. Fanoušci Plzně zuří!

Fanoušci FC Viktoria Plzeň
Zdroj: Profimedia

Viktoria Plzeň má v Evropské lize sice ještě jeden neodehraný zápas, ale v něm už o nic nepůjde. Z hřiště AS Řím si totiž plzeňští fotbalisté odvezli hořkou porážku 1:4 a naděje na postup do jarní části soutěže se tak rozplynuly. Těžko se s tím smiřují nejen hráči, ale hlavně jejich fanoušci.

Co na plat, že má Viktoria Plzeň v 1. lize znovu skvělou formu, vede tabulku a inkasovala i nejméně gólů ze všech týmů. Evropská liga je však jiná soutěž, ve které plzeňský tým už dál pokračovat nebude. Rozhodla o tom prohra 1:4 s AS Řím, o kterou se velkým dílem postaral bývalý hráč Teplic Edin Džeko.

 

 

Reakce plzeňských fanoušků dávají najevo jasnou nespokojenost svých svěřenců. "Potupná porážka rozdílem třídy! Po poločase už to mohlo být 5:1, Plzeň jsou jen namachrovaní frajírci. Trošku ostuda. Nepletl si třeba Limberský míč s volantem? Je čas udělat Evropě papa, ujel nám vlak a většina hráčů na to nemá," píše se v diskuzi na klubovém facebooku.

 

Mezi příznivci Viktorie panuje i hněv nad samotnými hráči. "Vedení by mělo začít hledat pořádné hráče do obrany a do zálohy. Co tam dnes předváděl Kozáčik? U první a třetí branky stáhne ruce, aby ho to náhodou nebouchlo. Vypadnutí je možná lepší, protože bude mít trenér na jaře více času připravit tým podle své filozofie na příští ročník Evropy a hlavně začlenit do týmu novou mladou krev, která by měla přes zimu do Plzně přijít," shodují se.

 

lju TN.cz