debakl pořádná potupa

Hokejové Pardubice dostaly další nářez. Plzeň jim nasázela 11 gólů!

Hokejové Pardubice

Hokejisté Pardubic koušou další tvrdý direkt. V hokejové extralize prohrály na ledě Plzně poměrem 1:11 a dál jim patří poslední příčka v tabulce.

Plzeň vlétla do nového kalendářního roku jako velká voda. Po osmi vteřinách hry vybojovala početní výhodu, po minutě již vedla. Velký tlak proměnil po střílené přihrávce Gulaše z levé strany na brankovišti tečí Jan Kovář.

Právě Kovář byl skoro u všeho, zapsal se do statistik u prvních třech gólů. A po tom čtvrtém už pardubice střídaly gólmany. Jenže Plzeň neměl dosta do konce druhé třetiny navýšila vedení na 6:0.

Frustrace Pardubic pokračovala i v poslední části a natěšené plzeňské publikum si vyžádalo potupnou desítku. Tu trefil už tři minuty před koncem Kratěna. Jedenáctý gól rezignovanému Dynamu přidal ještě Preisinger.

• 01:05 03:45

NHL: Washington Capitals - Boston Bruins