Publikováno 25. 1. 2019
bravo hokejová extraliga

Hokejová Plzeň jede vítěznou sérii, Litvínovu dala SEDM gólů!

Hokejisté Plzně

Hokejisté Plzně doma deklasovali Litvínov 7:1 a zapsali pátou extraligovou výhru v řadě. Hattrickem se na triumfu podílel Milan Gulaš. Západočeši jsou průběžně pátí, Litvínov vypadl z elitní desítky, znamenající účast v play off.

V dalších zápasech hokejisté Vítkovic porazili ve šlágru Liberec 2:1 po samostatných nájezdech. Domácí se druhému Liberci přiblížilo na jediný bod.

Čtvrtý Hradec Králové prohrál v přestřelce v Mladé Boleslavi 5:8. Domácí rozhodli třemi góly v 57. a 58. minutě. Olomouc zvítězila ve Zlíně 2:1 a posunula se na sedmé místo. Poslední Pardubice podlehly doma dvanáctým Karlovým Varům 2:3 v prodloužení.

38. kolo hokejové extraligy:

Plzeň - Litvínov 7:1 (1:0, 3:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 6. Pour (Jan Kovář, Gulaš), 27. Gulaš z trest. střílení, 28. Čerešňák (Kratěna, Kracík), 37. Gulaš (V. Němec, Jan Kovář), 41. Gulaš (Čerešňák, Jan Kovář), 54. Čerešňák (Kracík, Pulpán), 59. Kantner - 40. J. Petružálek (Trávníček).

Zlín - Olomouc 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 34. Herman (E. Kulda) - 42. J. Knotek (Jaroměřský), 52. Irgl.

Mladá Boleslav - Mountfield HK 8:5 (3:3, 2:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 7. Bernad (Flynn, P. Kousal), 7. Skalický (Kurka, Klepiš), 10. Kotvan (Vondrka, Skalický), 24. L. Pabiška (Žejdl), 37. R. Zohorna (Pláněk, Klepiš), 57. D. Šťastný (Žejdl), 57. R. Zohorna (M. Látal), 58. Pláněk (Vondrka, Klepiš) - 5. Cibulskis (Rákos, Bezúch), 6. Zámorský (Lessio, Vopelka), 14. Linhart (Cingel, Vopelka), 46. Vincour (F. Pavlík, Smoleňák), 48. Paulovič (Bezúch, Bičevskis).

Pardubice - Karlovy Vary 2:3 v prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 46. Machala (Koffer, Ihnacak), 50. Ihnacak (Machala, Cardwell) - 34. Lapšanský, 51. Gríger (Flek, T. Rachůnek), 63. Gríger (Plutnar).

Vítkovice - Liberec 2:1 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 6. P. Zdráhal (Š. Stránský), rozhodující sam. nájezd O. Roman - 48. M. Kvapil (Birner, Filippi).