perfektní střelba

Hokejista NHL pobavil svým tréninkem. A teď zpátky k videohrám

Ryan Strome
Zdroj: Profimedia
Ryan Strome
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 27. 3. 2020
Téma:

Útočník New Yorku Rangers Ryan Strome pobavil hokejové fanoušky na internetu videem ze svého tréninku. Přibližně metr od branky si připravil 7 tenisáků, všechny tvrdou ranou poslal do brány a napsal, že se může vrátit zpátky k hraní videohry. Vtipně zareagoval i útočník Arizony Taylor Hall.

Fanoušci NHL nyní prožívají smutné období. Místo toho, aby sledovali vyvrcholení sezony, čekají na její obnovení, jelikož byla kvůli koronavirové pandemii pozastavena. Reálně navíc hrozí, že pokračování této sezony už se konat nebude.


Trochu úsměvu ve tvářích hokejových příznivců alespoň vyčaroval Ryan Strome z New Yorku Rangers. Celková pětka draftu z roku 2011 přidala na svůj twitterový účet tréninkové video v hodně odlehčené podobě.


Strome v bačkorách nekompromisně uklidil 7 tenisových míčků do brány z uctivé vzdálenosti přibližně jednoho metru. Příspěvek doplnil komentářem: "Právě jsem dokončil trénink mojí hry... dnes jsem dal 7 ze 7! A teď zpátky ke Call of Duty. Nashledanou Twittere!"

Call of Duty je populární střílečka, která se dá hrát na počítači či herních konzolích. V době, kdy jsou sportoviště uzavřená, jsou videohry častým způsobem trávení volného času i u profesionálních sportovců.Stromeův příspěvek zaznamenal i elitní útočník z Arizony Coyotes Taylor Hall, který zareagoval vtipným komentářem. "Je tohle všechno, na čem potřebuješ pracovat, když hraješ s Panarinem?"


První hráč draftu z roku 2010 tím narážel na obrovskou šikovnost ruského forvarda, který dokáže svým spoluhráčům naservírovat puk až před prázdnou bránu.Strome po boku Panarina zažíval životní sezonu. Jeho 59 bodů je kariérním maximem. To staré překonal o devět bodů. Na střelecký rekord mu chybí jedna branka, kterou by ve zbývajících zápasech pravděpodobně zaznamenal, ale jestli se dohrání sezony dočká, je velmi nejisté.

TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2016: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund

   11:05 13:30
   13:30

   Polední sportovní noviny

   13:35

   TSV Hannover-Burgdorf - Die Eulen Ludwigshafen Záznam 23. kola německé házenkářské Bundesligy 2019/2020

   15:00

   Basketbal: Türk Telekom - Besiktas Sompo Sigorta

   16:25

   El Trafico (1)

   16:35

   El Trafico (2)

 • Nova Sport 2

  • Billa NHL Charity Showmatch

   11:10 13:30
   13:30

   NBA Classic Games: Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers

   15:05

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Olympique Lyon

   16:50

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   18:45

   Element (414)

   19:00

   NBA Classic Games: Boston Celtics - New York Knicks

Celý program