perfektní střelba

Hokejista NHL pobavil svým tréninkem. A teď zpátky k videohrám

Ryan Strome
Zdroj: Profimedia
Ryan Strome
Jiří Průša
Jiří Průša
27.3. 2020 21:35
Téma:

Útočník New Yorku Rangers Ryan Strome pobavil hokejové fanoušky na internetu videem ze svého tréninku. Přibližně metr od branky si připravil 7 tenisáků, všechny tvrdou ranou poslal do brány a napsal, že se může vrátit zpátky k hraní videohry. Vtipně zareagoval i útočník Arizony Taylor Hall.

Fanoušci NHL nyní prožívají smutné období. Místo toho, aby sledovali vyvrcholení sezony, čekají na její obnovení, jelikož byla kvůli koronavirové pandemii pozastavena. Reálně navíc hrozí, že pokračování této sezony už se konat nebude.


Trochu úsměvu ve tvářích hokejových příznivců alespoň vyčaroval Ryan Strome z New Yorku Rangers. Celková pětka draftu z roku 2011 přidala na svůj twitterový účet tréninkové video v hodně odlehčené podobě.


Strome v bačkorách nekompromisně uklidil 7 tenisových míčků do brány z uctivé vzdálenosti přibližně jednoho metru. Příspěvek doplnil komentářem: "Právě jsem dokončil trénink mojí hry... dnes jsem dal 7 ze 7! A teď zpátky ke Call of Duty. Nashledanou Twittere!"

Call of Duty je populární střílečka, která se dá hrát na počítači či herních konzolích. V době, kdy jsou sportoviště uzavřená, jsou videohry častým způsobem trávení volného času i u profesionálních sportovců.Stromeův příspěvek zaznamenal i elitní útočník z Arizony Coyotes Taylor Hall, který zareagoval vtipným komentářem. "Je tohle všechno, na čem potřebuješ pracovat, když hraješ s Panarinem?"


První hráč draftu z roku 2010 tím narážel na obrovskou šikovnost ruského forvarda, který dokáže svým spoluhráčům naservírovat puk až před prázdnou bránu.Strome po boku Panarina zažíval životní sezonu. Jeho 59 bodů je kariérním maximem. To staré překonal o devět bodů. Na střelecký rekord mu chybí jedna branka, kterou by ve zbývajících zápasech pravděpodobně zaznamenal, ale jestli se dohrání sezony dočká, je velmi nejisté.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - New England Revolution

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: RC Lens - FC Nantes

   12:50

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace 1

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Ragby: Anglie - Irsko

   09:00 10:45
   10:45

   Draft NBA 2020

   11:05

   King of the Court - Men

   11:30

   Engadin Wind - Documentary

   12:00

   Magazín Evropské ligy (4)

   12:50

   NBA - akce měsíce

Celý program