Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.9. 2018 14:36
otřesné brutální incident

Hokejistu Jihlavy zbaběle napadla parta lidí! Hlinka má otřes mozku

Zdroj: TV Nova

Hokejový útočník Dukly Jihlava Michal Hlinka byl brutálně napaden skupinou neznámých útočníků. Na severu Moravy měla podle klubu pětadvacetiletého hokejistu napadout skupina až 15 lidí!

"Na jihlavského útočníka a jeho dva kamarády zaútočila ve večerních hodinách větší skupina 12 – 15 nepřizpůsobivých občanů. Policie ČR má k dispozici záznamy a bude toto napadení řešit,“ píše na klubových stránkách Dukla Jihlava.

14

GALERIE: Hokejista Jihlavy Michal Hlinka byl brutálně napaden

Zdroj: HC Dukla Jihlava

Michal Hlinka

Hodnocení:

Hlinka svůj zdravotní stav okomentoval následovně: "Mám otřes mozku, zlomený nos, hematomy a tržnou ránu u pravého oka. Přišel jsem k tomu jak slepý k houslím, oni měli opodál nějakou svojí oslavu a část z nich na mě a mé dva kamarády zaútočila. Kdyby se mi nepodařilo rychle utéct, dopadl bych asi výrazně hůře. Nemohl jsem teď pořádně spát, ale už je mi o něco lépe," popsal útočník, co vše při napadení utrpěl.

 

V aktuální sezoně Chance ligy si pětadvacetiletý hokejista ve třech zápasech připsal dva góly a na jeden přihrál.

Není to tak dlouho, co podobně skončil i hokejový trenér Marek Melenovský. Toho v červnu letošního roku neznámý útočník na náměstí a dvojnásobný extraligový mistr pak skončil v nemocnici a dodnes má následky.

Připomeňte si napadení Marka Melenovského v reportáži:

mm TN.cz