Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.8. 2015 10:03
video všechno zapomenuto

Hlavní hvězda večera! Anglie se po šlágru klaní Petru Čechovi

Petr Čech proti Liverpoolu - 2
Zdroj: Profimedia
Petr Čech proti Liverpoolu

Premier League má za sebou další velký zápas. Očekávaná bitva Arsenalu s Liverpoolem sice gól nepřinesla, ale zejména kvůli tomu, že anglické noviny plní titulky se jménem Petra Čecha. Gólmana londýnského týmu chválí i konkurenti!

To potěší! Vzkazy o d brankářských kolegů Davida de Gea, Bena Fostera nebo bývalého irského reprezentanta a legendy ostrovního fotbalu Shaye Givena. Ti všichni vysekli Petru Čechovi poklonu.


15

GALERIE: Petr Čech proti Liverpoolu

Zdroj: Profimedia

Petr Čech proti Liverpoolu - 1

Hodnocení:


A se svým komentem přišel i známý anglický repreznentanta a dnes už jen glosátor Gary Lineker. Ten, který v před dvěma týdny po prohře Arsenalu s West Hamem na českém brankáři nenechal nit suchou: "Ohromný zákrok Petra Čecha! Velcí gólmani se pokaždé vrátí, i když někdy dělají chyby," napsal na svůj facebook.

 

Petru Čechovi opravdu Arsenal děkuje za body. Zejména na konci prvního poločasu předvedl rodák z Plzně dva výstavní zákroky. Nejdříve na poslední chvíli reflexivně vyrazil Bentekeho zakončení, když proti němu stál kanonýr Liverpoolu tváří v tvář. A za pět minut přišla druhá paráda.


Když Coutinho ve velkém vápně vykoupal beka Bellerina a poslal křížnou střelu na bránu Arsenalu, už se fanoušci hostů radovali. Jenže kroucenou ránu s vypětím všech sil Čech vytáhl na tyč a ven. Byly to milimetry a střela jen lízla gólmanovy prsty. Ale přesně tenhle Čechům dotek rozhodl.

 


Arsenal to nejhorší přežil a ve druhé půli byl aktivnější. A práci měl hlavně Simon Mignolet v brance Liverpoolu. Zápas góly nepřinesl a po bezbrankové remíze si oba týmy body rozdělily.


Petr Čech vychytal první čisté konto za Arsenal v Premier League a zavřel ústa všem, kdo mu už nevěřili. Pondělní večer v Londýně patřil jemu.

 

ram TN.cz