Higuaínovi premiéra v Miami nevyšla. Nedal penaltu a málem se popral

Higuaín v rozmíšce s protihráči po neproměněné penaltě
Richard Wagner
28.9. 2020 7:53
MLS

Svůj první zápas v novém působišti odehrál Gonzálo Higuaín, který se mohl při svém debutu i střelecky zapsat, ale neproměnil penaltu. Jeho Miami tak podruhé v řadě prohrálo.

Ani hvězdná posila z Juventusu Interu nepomohla. Ten tak i nadále zůstává na spodku tabulky MLS. Higuaín se ale mohl prosadit už v prvním poločase, ale trefil jen tyčku.

Za stavu 2:0 pro domácí Philladelphii měl na noze kontaktní gól. Svou penaltu ale poslal příliš vysoko. Po zahozené šanci se navíc dostal do křížku s domácími hráči a ještě se málem popral. Tým, který spoluvlastní legendární David Beckham, nakonec prohrál 0:3.

Hráčům Union se tak povedlo stáhnout náskok Columbusu na čele Východní konference na pouhé dva body. Fotbalisté Crew totiž neudrželi poločasový náskok a prohráli 1:3 v Torontu, které se díky remíze Orlanda v Dallasu vyhouplo na třetí příčku.

Po osmizápasovém čekání na triumf zabralo San Jose. Poslední tým Západní konference předvedl parádní obrat na hřišti Los Angeles FC. Triumf vystřelil Yueill ve třetí minutě nastavení.