joe thornton

Hertlův spoluhráč přišel o svou obří chloubu! Hvězdu Sharks nepoznáte

Joe Thornton s vousy
Zdroj: Profimedia
Legenda San Jose Sharks Joe Thornton.
Richard Wagner
Richard Wagner
3.5. 2020 9:48
Téma:
NHL

Fanoušci San Jose se musí vyrovnat s jednou velkou ztrátou. Jejich oblíbený klub alespoň na nějaký čas opustil fenomenální knír jedné z novodobých legend Joa Thorntona, který tak vypadá opět jako puberťák.

Jsou věci, které k sobě neodmyslitelně patří. Když se řekne jméno Antonín Panenka, každý si vybaví legendární vršovický dloubáček, u Petera Forsberga zase nezaměnitelnou kličku a u Joa Thorntona?

 

To je jasné! Přeci hustý plnovous, který zdobí jeho bradu a bez něj už si zápas San Jose, kde působí i Češi Tomáš Hertl a Radim Šimek, skoro ani nelze představit. Jenže teď si příznivci NHL budou muset zvyknout na nové pořádky! Čtyřicetiletý Kanaďan své precizně pěstěné křovisko shodil.

 

Podívejte se, jak přišel Joe Thornton o svůj plnovous:


Rána, viďte? Thornton už o svou chloubu přišel před necelými dvěma lety, kdy si na přelomu léta a podzimu dovolil trochu volnější sestřih. Nutno dodat, že tento model funguje.

"Jumbo Joe", který si letops připsal 1500. bod v NHL, opravdu omládl a vypadá znovu jako teenager. Pokud se sezóna brzy rozjede, možná budete muset začít ústřední postavu Sharks, kde je tahounem již patnáctou sezónu, opět klíčovat podle stylu bruslení.

 

A abyste to neměli tak těžké, připoměňte si, jak vypadal Thornton v roce 2018, kdy před startem ročníku svou hřívu také shodil.

Sezóna NHL je od 12. března pozastavená kvůli pandemii koronaviru. Jedním ze scénářů je dohrání ročníku v létě. San Jose se nachází na poslední příčce Západní konference a play-off už je pouhou utopií.
 

 

 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Fotbal: Philadelphia Union - New England Revolution

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: RC Lens - FC Nantes

   12:50

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace 1

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Ragby: Anglie - Irsko

   09:00 10:45
   10:45

   Draft NBA 2020

   11:05

   King of the Court - Men

   11:30

   Engadin Wind - Documentary

   12:00

   Magazín Evropské ligy (4)

   12:50

   NBA - akce měsíce

Celý program