nhl Noční zápasy

Hertlovo San Jose padlo v prodloužení, neuspěl ani Vrána

Tomáš Hertl
Zdroj: Profimedia

Program NHL v noci nabídl pouze dva zápasy a v těch se Čechům moc nedařilo. Vránův Washington prohrál s Minnesotou 1:2 a San Jose s Tomášem Hertlem padlo 3:4 po prodloužení s Anaheimem. Ani jeden z Čechů se neprosadil.

Anaheim se poprvé prosadil už v osmé minutě, kdy nenápadnou střelou skóroval Rickard Rakell. San Jose ale z úvodu druhé třetiny srovnalo díky střele Kevina Labanca. Zbylé branky si hráči nechali až do závěrečné části.


Ve 43. minutě vrátil vedení Ducks Henrique, to trvalo ale pouze pár minut. Poté se prosadil Timo Meier a začínalo se znovu od začátku. Pět minut před koncem se podruhé prosadil Rakell a vypadalo to, že o vítězi je rozhodnuto. Po šťastném odrazu ale vyrovnal Justin Braun a šlo se do prodloužení. V tom byli šťastnější hokejisté Anaheimu. Už po 38 vteřinách skóroval Silfverberg.

Ve Washingtonu byl zápas s Minnesotou na góly opravdu chudý. Každá třetina nabídla po jednom. V té první se fantastickým sólem prosadil Jordan Greenway a Minnesota šla do vedení. Ve druhé třetině ale krásnou tečí vyrovnal Brett Connolly a o dvou bodech tak musela rozhodnout závěrečná dvacetiminutovka.


V té Washington chyboval v rozehrávce a toho využil Luke Kunin. Pláchl domácí obraně a přesně mířenou střelou do levé šibenice rozhodl o vítězství pro Minnesotu.


 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:15

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   14:15

   FIA CEZ – závody na okruzích (2)

   14:45

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   15:15

   Element (390)

   15:25

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   17:10

   Dynamo Kyjev - FK Jablonec

 • Nova Sport 2

  • 12:30 13:25

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   13:25

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   13:35

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   14:00

   Tom Belz - Kilimandscharo

   14:30

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   15:30

   RunTour – Ostrava

Celý Program