Publikováno 23. 3. 2019
nhl Noční zápasy

Hertlovo San Jose padlo v prodloužení, neuspěl ani Vrána

Tomáš Hertl
Zdroj: Profimedia

Program NHL v noci nabídl pouze dva zápasy a v těch se Čechům moc nedařilo. Vránův Washington prohrál s Minnesotou 1:2 a San Jose s Tomášem Hertlem padlo 3:4 po prodloužení s Anaheimem. Ani jeden z Čechů se neprosadil.

Anaheim se poprvé prosadil už v osmé minutě, kdy nenápadnou střelou skóroval Rickard Rakell. San Jose ale z úvodu druhé třetiny srovnalo díky střele Kevina Labanca. Zbylé branky si hráči nechali až do závěrečné části.


Ve 43. minutě vrátil vedení Ducks Henrique, to trvalo ale pouze pár minut. Poté se prosadil Timo Meier a začínalo se znovu od začátku. Pět minut před koncem se podruhé prosadil Rakell a vypadalo to, že o vítězi je rozhodnuto. Po šťastném odrazu ale vyrovnal Justin Braun a šlo se do prodloužení. V tom byli šťastnější hokejisté Anaheimu. Už po 38 vteřinách skóroval Silfverberg.

Ve Washingtonu byl zápas s Minnesotou na góly opravdu chudý. Každá třetina nabídla po jednom. V té první se fantastickým sólem prosadil Jordan Greenway a Minnesota šla do vedení. Ve druhé třetině ale krásnou tečí vyrovnal Brett Connolly a o dvou bodech tak musela rozhodnout závěrečná dvacetiminutovka.


V té Washington chyboval v rozehrávce a toho využil Luke Kunin. Pláchl domácí obraně a přesně mířenou střelou do levé šibenice rozhodl o vítězství pro Minnesotu.


 

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Washington Capitals

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

   12:35

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   10:45

   Ligue 1 Highlights (33)

   11:40

   UFC Unleashed (3)

   12:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Fieberbrunn)

   13:00

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   15:00

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

Celý Program