nova sport play-off nhl

Hertl ozdobil první finále gólem, slaví ale nakonec v Pittsburghu

Zdroj: TV Nova

Český hokejista Tomáš Hertl vstřelil gól v prvním finálovém zápase letošních bojů o Stanley Cup, jeho San Jose se ale nakonec muselo sklonit před Pittsburghem. O vítězství Tučňáků rozhodl gól z 58. minuty.

Tomáš Hertl těžil ve čtvrté minutě druhého dějství z přihrávky Donskoie. Ten v přesilové hře českého útočníka našel za brankou Tučňáků, Hertl si najel na úroveň pittsburského brankáře a překvapeného Murrayho skoro z nulového úhlu překonal. Pro odchovance slávistického hokeje to byl už šestý gól v probíhajícím play off.
 

Jenže pro San Jose to znamenalo pouze snížení na 2:1. Do té doby totiž soupeř stihl během minuty skórovat hned dvakrát díky Rustovi a Shearymu.Hertlův gól však Žraloky nakopl  a ti se v závěru druhé dvacetiminutovky dokonce dočkali vyrovnání, když skóroval Marleau.


Když už to ale vypadalo, že jsou oba týmy smířeny s prodloužením, rozhodl o majiteli prvního bodu v sérii dvě a půl minuty před koncem třetí dvacetiminutovky střelou zblízka pittsburský Bonino.


Druhá finálová bitva na ledě Pittsburghu je na programu ze středy na čtvrtek, začíná dvě hodiny po půlnoci a vy můžete být znovu u toho. Přímý přenos sledujte na NOVA Sport 1 a VOYO.

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 17:40 18:50

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   20:50

   Element (388)

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 17:00 19:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   22:00

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   23:40

   Major League Soccer Highlights (12)

Celý Program