nhl noční zápasy

Hertl potvrzuje fantastickou formu! Skóroval proti Chicagu a slavil

Tomáš Hertl

Hokejisté San Jose potvrdili roli favorita a porazili Chicago 5:2. Gólem k výhře Sharks přispěl i český útočník Tomá Hertl, který zaznamenal už devětadvacátý zásah v sezoně.

Hertl se prosadil ve 13. minutě zápasu a gólmana Blackhawks překonal střelou mezi betony. Sharks sice pak o vedení přišli, ale o výhře pak rozhodli třemi góly v závěrečné třetině.

Gól Tomáše Hertla do sítě Chicaga VIDEO:

Filip Chytil, jenž se v minulých dvou zápasech nevešel do sestavy New York Rangers, při návratu asistoval u jednoho gólu v dnešním odpoledním utkání NHL proti Washingtonu. Rangers doma s úřadujícími vítězi Stanley Cupu prohráli 2:3 po samostatných nájezdech a vidina play off se jim vzdaluje.

Jakub Voráček Philadelphii chyběl, protože se podle trenéra Flyers musel podrobit vyšetření magnetickou rezonancí. I bez něj však dokázal tým zvítězit 4:1 nad New York Islanders