novasport ligový pohár

Hazard utnul šňůru Liverpoolu, ten v Carabao Cupu končí!

Eden Hazard
Zdroj: Twitter.com

Fotbalisté Chelsea utnuli vítěznou šňůru Liverpoolu. Ve třetím kole Carabao Cupu dokázali vyhrát na stadionu Anfield Road 2:1, i když pár minut před koncem prohrávali. Úchvatný vítězný gól zařídil Eden Hazard.

Liverpool nastoupil v sestavě bez Salaha i Firmina, ale i tak si vytvořil dostatek šancí na vedení. Dařilo se Keitovi i Manému, ale první gól dal až po přestávce Sturridge, když pár minut předtím minul prázdnou bránu.

Chelsea se podařilo vyrovnat po rohovém kopu, i když rozhodčí ještě trefu zkoumali u videa kvůli podezření z ofsajdu. Nakonec si vzal slovo Eden Hazard, který prokličkoval po pravé straně hřiště až do velkého vápna a ostrou křižnou střelou stanovil konečný výsledek 2:1 pro Chelsea.

Liverpool utržil první prohru v sezoně a litovat může jen neproměněnných šancí.

Arsenal FC – Brentford 3:1 (2:0)
Branky: 5. a 37. Wellbeck, 90+3. Lacazette – 58. Judge.

Liverpool FC – Chelsea FC 1:2 (0:0)
Branky: 58. Sturridge – 79. Emerson, 85. Hazard.

Tottenham Hotspur – Watford FC 2:2 (0:0) pen. 4:2)

Branky: 81. Alli (pen.), 86. Lamela – 46. Success, 89. Capoue.