Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2018 19:15
to chtěl? prostě střelec!

Hattrick! Berahino má tři děti během šesti týdnů, každé s jinou!

Saido Berahino
Zdroj: Profimedia
Saido Berahino

Hvězda fotbalového Stoke City Saido Berahino má hodně divoké období. Je čerstvě trojnásobným otcem! Jenže zda z toho má radost, je otázkou. Každé děťátko porodila jiná žena!

Útočník Stoke City je jmenován na rodných listech dvou dětí, narozených 30. května a 17. července 2018. Navíc se prý ale narodilo i další děťátko 15. července, jehož otcem má být právě on.

Stephania Christoforou
Zdroj: Instagram Stephania Christoforou

Maminkou číslo 1 je Berahinova bývalá snoubenka Stephania Papachristoforou, která porodila syna Costu. Pár už chystal svatbu, která se měla konat rovnou na svatého Valentýna. Jenže Stephania se naštvala, když našla v telefonu svého milého smsky pikantního rázu určené americké modelce Chelsea Lovalace a sňatek zrušila.


Maminkou číslo 2 je osmadvacetiletá africká dívka a Berahinova kamarádka z dětství. Její jméno není veřejně známé, do médií ale uniklo, že malou holčičku porodila 15. července.


Ačkoli Berahino není uveden na rodném listu, právníci s ním vedou jednání o tom, jak se k rodičovství postaví.

Chelsea Lovelace
Zdroj: Instagram Chelsea Lovelace

No a maminkou číslo 3 je již zmíněná Chelsea Lovelace. Aniya Marie se narodila 17. července, paradoxně také v nemocnici Manor Hospital ve Walsallu. Chelsea a africká žena, se kterou se Berahino vyspal jen pár dnů předtím, tak strávily dny po porodu dost možná společně.

Chelsea Lovelace a její děťátko
Zdroj: Instagram Chelsea Lovelace a její děťátko

Exploze porodů ale snad Berahinovi pomohla i ve fotbalové kariéře. Chlapík, který v juniorském věku reprezentoval Anglii a nyní se rozhodl, že bude hrát za rodné Burundi, tři roky nedal gól. A po narozeních tří dětí má na svém kontě už dvě trefy za Stoke a jednu i v národním týmu Burundi.

ram TN.cz