Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 3. 2019
Fotbal Příběh s happy endem

Fanoušek ukradl chlapci dres jeho idolu, na tribuně se strhla mela

Alerrandro
Zdroj: Twitter
Alerrandro

Tak tohle se vážně často na fotbalových stadionech nevidí. Scénka, která se odehrála po zápase v jedné z brazilských nižších soutěží, obletěla svět. A není to hezký pohled. Nicméně měla zasloužený happy end.

Bylo to derby, jak má být. Góly, chorály, červená karta. To všechno viděli fanoušci, kteří zavítali na zápas dvou týmů z Belo Horizonte – Atlétika a Ameriky. Zápas nakonec skončil 3:2 pro domácí Atlético, ale po utkání se mluvilo o jiné věci než o výsledku.

Nejvíce inkriminovaný moment se totiž stal až po závěrečném hvizdu. Když vycházející hvězda Atlétika devatenáctiletý útočník Alerrandro, který v zápase vstřelil dva góly, odcházel kolem diváků do šaten, svlékl si dres a hodil ho do hlediště. Tam na něj v zástupu dospělých jedinců číhal i malý chlapec, pro kterého by to byl jistě cenný suvenýr.

Jenže místo toho, aby mu dres někdo podal, strhla se o něj velká mela, která vyvrcholila v chlapcův pláč. A nepomohl ani zásah duchapřítomného otce, jenž se snažil dres taktéž ulovit. Nový majitel dresu Alerrandra se ho nechtěl vzdát a malému dítěti ho nepředal, ale sobecky si ho ponechal.

Celou událost ale viděl reportér brazilské televize Globo Esporte, jenž ji nahlásil fotbalistovi. Alerrandro neváhal a za pomoci zástupců klubu zmíněného klučinu vypátral a daroval mu nový dres. Takže si malý capart mohl kromě dresu odškrtnout i setkání se svým oblíbencem.


 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   23:45

   NHL – akce měsíce

   00:00

   Rychlá kola (4)

   00:30

   Czech rally 2019 (1)

   01:05

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 23:00 23:35

   Natural Track Luge - World Championship

   23:35

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   02:00

   RunTour – České Budějovice

   02:15

   Valencia CF - Villarreal CF

   09:00

   Fotbal: EA Guingamp - Olympique Marseille

   10:45

   Ligue 1 Preview (33)

Celý Program