video česká stopa

Hanzal se po dvou měsících trefil! Zacha a Frk nahrávali

Martin Hanzal
Zdroj: NHL media

Hokejisté New Jersey Devils porazili v nočním utkání Dallas 5:2 i díky dvěma gólům a jedné nahrávce Briana Boyla, který na začátku sezony podstoupil léčbu leukémie. Jeden gól hostů dal Martin Hanzal.

Boyle odehrál svůj nejlepší zápas po návratu k hokeji. Na první branku mu nahrával Pavel Zacha. Martin Hanzal dal při přesilovce svou druhou branku v sezoně a ukončil půst, trvající více než dva měsíce.

New Jersey – Dallas 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Branky:
5. Santini, 20. Coleman, 37. a 58 Boyle (na první ZACHA), 53. Lappin - 7. HANZAL, 29. Radulov.

Trápící se Buffalo prohrálo s Carolinou 4:5 po prodloužení navzdory hattricku Jacka Eichela. Hvězda Sabres navíc asistovala i u čtvrté branky svého týmu. Víětzný gól Caroliny dal Jacob Slavin v prodloužení.

Buffalo – Carolina 4:5pp (0:0, 1:1, 3:3 - 0:1)
Branky:
31., 50. a 50. Eichel, 42. McCabe, 50. Eichel – 31. Williams, 43. J. Staal, 45. D. Ryan, 47. E. Lindholm, 63. Slavin.

Na vítězství Detroitu nad Torontem v poměru 3:1 se nahrávkou na gól Dannyho DeKeysera podílel i Martin Frk.

Detroit – Toronto 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)