Aktualizováno 5.10. 2016 18:13
video nemá respekt

Gudas je zpátky! Nová oběť šla nosem do plexiskla, prošlo to

Radko Gudas
Zdroj: Profimedia
Radko Gudas
Témata:

Už je to tu zase. Radko Gudas vletěl do nové sezony tak trochu po svém. První zápas, první hit, první vykřičník, první otazníky. Myslí to tenhle český drsňák vážně? A nezraní brzy někoho?

Mladík Jimmy Vesey hrál za Rangers svůj první zápas, bojuje o místo ve slavném klubu. A křest proběhl dosti nepříjemně. U mantinelu potkal Radka Gudase a teď už dobře ví, že tam nebyl zrovna v pravý čas.


Gudas prostě přijel rozdat ránu. Trefil Veseyho loktem do těla a mladík narazil hlavou do plexiskla. Když NHL řešila, zda český zadák hrál nečistě, opět zavřela oči.


O tom, jaké to je, Gudase potkat, vědí už Lucas Lessio, Daniel Catenacci či Bobby Farnham. po zákroku na Miku Zibanejada z Ottawa český bijec pykal - a to jen jednou. Nyní mu zákrok znovu prošel, podle NHL neměl možnost střetu zabránit, Vesey prý také udělal chybu.


Přesto obdržel pětiminutový trest a byl vyloučen do konce zápasu. "Oba jsme udělali špatné rozhodnutí. Jsem rád, že je v pořádku. Je to hokej, je těžké to vzít zpátky. Stalo se to opravdu rychle," kál se pak Gudas.

Radko Gudas
Zdroj: Profimedia Radko Gudas

Zato bývalý hokejista Patrick O’Sullivan má jasno: „Nefunguje mu mozek,“ tvrdí.
 

A Vesey je veselý. Díky hitu od Gudase se už o něm ví a navíc prodělal zkušenost. "Cítím se dobře, jen jsem trefil nosem plexisklo. Ale nevadí, trochu mi to otevřelo oči," sdělil sympaticky.


Ale koho Radko Gudas trefí příště?
 

ram TN.cz