ufc návrat legendy

GSP je oficiálně zpět! Kdo se mu postaví ? Přinášíme 4 kandidáty

Georges St-Pierre
Zdroj: Profimedia

Kanada může slavit. Ne, že by vyhrála další zlato v hokeji, ale do UFC se vrací její nejpopulárnější zápasník. Georges St-Pierre, který porážel v anketách oblíbenosti i hvězdy hokeje, opět opráší rukavice. Jeden z nejlepších zápasníků v historii dokázal vždy přilákat diváky k obrazovce, tak kdo dostane tu čest ho přivítat zpět?

McGregorova přestávka od zápasení znamená, že UFC nyní postrádá nějakou velkou hvězdu, na kterou by se fanoušci mohli těšit i měsíce dopředu. S Rondou už zřejmě počítat nejde a budoucnost Jona Jonese je stále nejasná. Proto jako spása přichází velký návrat bývalého šampiona, o kterém se poslední dny spekulovalo. Dnes je ovšem spekulacím konec a Georges St-Pierre neboli GSP je opět oficiálně zápasníkem UFC.Příjemné oživení se tak dočká střední a welterová váha, mezi kterou se GSP bude zřejmě pohybovat. Lehké váhy svůj zlatý tiket v podobě Conora McGregora již mají, nyní se tak začíná budovat fronta pro GSPho. Návratový zápas po více než dvou letech bude obrovskou událostí. A kdo má šanci vyhrát v jackpotu?


Michael Bisping – O střet se současným šampionem střední váhy si sám GSP řekl. Bohužel Bispingův plán je nabitý a Yoel Romero nebo Jacaré Souza již netrpělivě čekají na svou šanci bojovat o titul.


Robbie Lawler
– Pod odchodu GSPho to byl právě Robbie, kdo měl ovládnout welterovou váhu. Do loňského roku tomu tak i bylo, než ho v první kole přejel současný šampion Tyron Woodley. Proč ale nesrovnat tyto dva dominantní zápasníky welterové váhy. Robbieho postoj a GSPho kontrolní styl by sliboval vyrovnanou bitvu.


Anderson Silva
– Několik let zpátky by tento zápas byl označovaný za ten největší v historii UFC, i celého MMA. Anderson vládl pevně středním vahám a stejně tak dominantní byl i GSP ve welteru. Snový zápas fanoušků UFC je nyní reálnější a Anderson by byl obřím tahákem.


Bratři Diazové
– Zaručený recept na pozornost je účast bratrů Diazů. Nick a GSP se již jednou setkali a tehdy odešel vítězně Kanaďan. Nate i Nick dostávají od UFC jednu nabídku k zápasu za druhou, ale tito gangsteři nevezmou vše, co se namane. Čekají na velký zápas a značka GSP je tak velká, že by ani jeden z bratrů dlouho neváhal. I proto věříme, že zde je největší šance.


A koho si tipujete Vy? Chybí v tomto seznamu někdo? Nebo myslíte, že UFC skrývá další trumf v rukávu? Dejte nám vědět v diskuzi pod článkem.
 

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 17:05 18:50

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   18:50

   NHL News

   19:05

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   20:50

   Element (387)

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

   21:05

   NHL: San Jose Sharks - St. Louis Blues

 • Nova Sport 2

  • 18:10 18:35

   Czech rally 2019 (2)

   18:35

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

   19:00

   NBA: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors

   21:05

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   23:05

   RunTour – Brno

   23:15

   Fotbal: New York Red Bulls - Atlanta United FC

Celý Program