Skok Aleš
Aleš Skok
Aktualizováno 23:08
25.4. 2021 18:50

Letošní ročník La Ligy je velice vyrovnaný a o titul bojují hned čtyři týmy. Jedním z nich je i Barcelona, která zvládla těžký zápas s Villarrealem. Bodově se tak dotáhla na druhý Real Madrid. Překvapivě padlo Atlético Madrid, které padlo s Bilbaem.

Villarreal se přitom dostal do vedení. Ve 27. minutě proměnil samostatný únik Samuel Chukwueze. Jenže Katalánci srovnali o minutu později.

Atonie Griezmann si pohlídal ofsajdové postavení a krásným obloučkem překonal domácího gólmana. Tentýž hráč otočil skóre ještě v první půli. Dostal se ke střele z bezprostřední blízkosti a hosté vedli.

Domácí se ve druhém poločase tlačili za vyrovnáním, jenže všechno zazdil Manu Trigueros, který dostal v 65. minutě červenou kartu a šel do sprch.

Barcelona si výsledek pohlídala a bodově se dotáhla na druhý Real Madrid. Má navíc zápas k dobru. Na první Atlético ztrácí dva body.

Boj o titul si velmi komplikuje právě Atlético. To padlo na hřišti Bilbaa 1:2. Domácí se dostali do vedení už v deváté minutě. Hlavou se z malého vápna trefil Álex Berenguer.

Madridský celek vyrovnal v druhém poločase. Po centru vyskočil nejvýše Stefan Savič. Hosté se drali za třemi body, ale nakonec nemají ani jeden. Bilbao rozhodlo čtyři minuty před koncem. A opět šlo o gól hlavou. Poslední branku dal Inigo Martínez.

Další aspirant na titul Sevilla uspěla. Granadu udolala 2:1. Tomáš Vaclík nebyl ani na lavičce.

Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.