NHL hokejová noc

Góly zadarmo: Brankáři v NHL předvedli tyto šílené hrubky!

Chyby gólmanů v NHL
Zdroj: NHL media

Linus Ullmark a Devan Dubnyk si v nočních zápasech NHL vybrali pořádně slabé momenty. Oba totiž soupeřovi namazali na laciné góly a jejich chyby už kolují ve videích po internetu. Oba to navíc může pořádně mrzet, protože jejich týmy i kvůli tomu prohrály.

I hokejový gólman je jen člověk a i ten dělá chyby. Jenže o těch sport je a často rozhodují o výsledku. Zápas Buffala a Rangers byl dlouho hodně otevřený. Až ve třetí třetině přiblížil newyorský celek k výhře Bučněvič, ale stále bylo o co hrát.

O sedm sekund později však přišla obrovská chyba Linuse Ullmarka, který chtěl zastavit kotouč za svou bránou. Jenže pak ho namazal přímo před ni, kde už měl Vladislav Naměstnikov odkrytou klec a zápas tak prakticky ukončil. Rangers vyhráli 6:2.

Další gólmanská chyba vedla dokonce k vítěznému gólu. Prodloužení zápasu mezi Minnesotou a New Jersey směřovalo ke svému konci. Zkušený brankář Devan Dubnyk se snažil puk rychle rozehrát, než aby ho na jistotu pokryl a to se mu vymstilo.

Palmieri toho ještě nevyužil, ale kotouč se po jeho zakončení motal po brankovišti, až ho nakonec mezi tři tyče přeci jen dostal Nico Hischier. Devils díky tomu vyhráli 5:4 po prodloužení.