Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.1. 2017 12:46
Golf Šokující zpráva

Golfový šampion držel manželku jako rukojmí, pak se usmrtil!

Wayne Westner
Zdroj: Twitter

Šokující zpráva zasáhla nejen sportovní svět. Bývalý dvojnásobný šampion European Tour a vítěz World Cupu po boku Ernieho Else, golfista Wayne Westner se zastřelil. Důvod sebevraždy je prostý, ale o to hrůznější. Než skoncoval se svým životem, měl držet svou manželku jako rukojmí.

Na první pohled sympaťák, který však žil pravděpodobně dvojí život. Bývalý golfista Wayne Westner je po smrti, které předcházely hrůzné okamžiky. Ty si zažila především jeho žena, podle některých zahraničních serverů dokonce celá rodina, kterou měl držet jako rukojmí.

 


Býval čtyřicátý nejlepší golfista světa a velký kamarád bývalé jedničky, legendárního Ernieho Else. "Smutný den, přišli jsme o našeho kamaráda Wayna Westnera. Mám na něj skvělé vzpomínky, za které mu děkuji," napsal Els na svůj twitter.

 

Ernie Els a jeho příspěvek na twitteru ohledně smrti kamaráda
Zdroj: Twitter

 

Ale jak to vlastně bylo? Začalo to a skončilo v domě v Penningtonu, v Jihoafrické republice, kde se svou rodinou Westner žil. Policie obdržela telefonát s tím, že neznámý, 55 let starý muž drží s pistolí v ruce svou manželku jako rukojmí. Ta před časem měla Westnera opustit. "Prý svou ženu chtěl vidět a poté zastřelit," uvedl policejní mluvčí.

 


Život však neukončil své nejmilejší, ale sobě. "Jeho žena měla být v procesu stěhování se do Johannesburgu. On chtěl, aby zůstala u něj v domě, ale marně," dodala policie. Westner se zastřelil, ale nikoho jiného naštěstí ani nezranil. Po dalších okolnostech jeho činu a celém průběhu hrůzného odpoledne pátrají policisté v Jihoafrické republice.

  

lju TN.cz