Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 8.10. 2018 12:20
hokej Jak to mohli uznat?

Gól který svět neviděl. Znojmo neuvěřitelně zařízli rozhodčí

Gólová dorážka, kterou viděli pouze rozhodčí
Zdroj: facebook
Témata:

Výhra jim není přána! Znojmo se v letošním ročníku EBEL trápí a na tříbodový zisk i po šestém kole stále čeká. Z maďarského Székesfehérváru se v neděli hráči vraceli nejen s nulovým bodovým ziskem, ale také s pořádnou křivdou. Rozhodčí je totiž pořádně zařízli.

Do třetí třetiny vstupovali znojemští orli s nadějným výsledkem 2:2. První výhra sezony tak byla blízko. Po necelých dvou minutách se ale vše změnilo. Rozhodčí uznali gól, který nikdo neviděl.


Maďarský mladíček Bence Stipicz napřáhl k dorážce a neskutečnou bombou napálil břevno znojemské branky. Místo do branky se ale puk odrazil nad ní. Hráči Székesfehérváru se okamžitě začali radovat a rozhodčí jim na to skočili.


Gól uznali i přesto, že celou situaci dlouho konzultovali u videa. K překvapení hráčů Znojma ale ukázali do středového kruhu a branku uznali. Gól, který nikdo neviděl je rozhodil natolik, že už nepříznivý výsledek nedokázali zvrátit a prohráli 5:2.


Znojmo okamžitě podalo protest k vedení EBEL ligy. To už udělalo první krok a gólovou situaci stáhlo z oficiálního sestřihu z utkání.

hp TN.cz