nepovedený vtípek

Gobert chtěl být vtipný a strašil novináře. Pak řekli, že má koronavirus

Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
Publikováno 12. 3. 2020
Téma:
NBA

Kvůli francouzskému basketbalistovi Rudy Gobertovi se zastavila slavná NBA. Pivot Utahu Jazz byl pozitivně testovaný na koronavirus. Nyní se dostalo do oběhu video, na kterém sám basketbalista na tiskové konferenci rádobyvtipně ošmatává mikrofony televizních štábů.

Organizace Utah Jazz vydala prohlášení, že hráč byl negativně testovaný na chřipku a infekci horních cest dýchacích a v průběhu středy se příznaky snížily. Mezitím i s menším nachlazením odehrál Gobert plnou porci zápasů.


Na zápasové soupisce před duelem s Oklahomou francouzský basketbalista figuroval, po 15 minutách byl ale stažen a nakonec se nehrálo vůbec. Dokonce ani nedorazil do haly a tým ho nechal na hotelu.Po konzultaci s NBA bylo totiž týmu doporučeno, aby se Gobert podrobil testům na COVID-19. Ty byly pozitivní a zprávu dostali Jazz těsně před zápasem.

Pár dnů zpátky, v pondělí po domácím utkání s Torontem, přitom sám Gobert vytáhl dnes hodně nepříjemný vtípek. Když se řešil zákaz vstupu novinářů do šaten týmů právě kvůli koronaviru, sám přišel do tiskového centra a demonstrativně se dotkl všech mikrofonů a nahrávacích zařízení. Dva dny poté vyšlo najevo, že má ve svém těle koronavirus.Místo utkání Oklahoma City – Utah pak proběhlo testování všech zástupců týmů. Hráči seděli na svých místech v šatnách ještě tři hodiny po plánovaném začátku zápasu s respiračními maskami a čekali, až dorazí zdravotníci, kteří provedou virový test.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Basketbal: ERA Nymburk - Gaziantep

   16:45

   Fotbal: VfL Bochum - Bayern Mnichov

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

   18:35

   Anglické kluby v Evropské lize 2019/2020

   20:20

   Freeride World Tour - Vallnord - Arcalis

   20:45

   Element (410)

 • Nova Sport 2

  • 14:40 16:20

   Fotbal: Lille OSC - AS Saint - Étienne

   16:20

   MotoGP – Virtuální závod

   17:00

   NHL: New Jersey Devils - Edmonton Oilers

   18:50

   NBA - Vzkazy hráčů na sociálních sítích

   19:00

   NBA All - Star Skills Competition 2020

   21:05

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

Celý Program