rozšíření týmu

Gawlas učinil důležitý krok v kariéře. Lepší nabídku nedostaneš, slyšel

Adam Gawlas podepsal spolupráci s Macem Elkinem
Zdroj: Archiv Adam Gawlas
Adam Gawlas podepsal spolupráci s Macem Elkinem
David Chmátal
David Chmátal
24.2. 2021 14:00
Téma:

Český talent Adam Gawlas krátce po zisku profi karty učinil další velký krok v kariéře. Podepsal spolupráci se Sportsman Management Company, která zastupuje ty největší šipkařské hvězdy.

Pod vedením manažera roku Maca Elkina se společnost stará o osobnosti šipkařského světa jako je vítěz Premier League Glen Durrant, šampion World Matchplay Dimitri Van den Bergh či James Wade. Nyní mezi ně patří i 19letý rodák z Návsí.Gawlas si novou spolupráci pochvaluje, ale přiznal, že s podpisem chvíli otálel. “Už když jsem hrál finále MS juniorů do 18 let (rok 2019), tak jsem byl na hotelu v tréninkové místnosti právě s Macem Elkinem a Glenem Durrantem. Glen mi tam řekl: ‘Ty jsi ještě nepodepsal Maca? Lepší nabídku nedostaneš…‘ V té době jsem to ještě nepotřeboval, ale nyní to bodne,“ vzpomínal český talent.

Kromě komfortu na turnajích a pomoci s financováním přípravy a turnajů si Gawlas pochvaluje týmovou soudržnost. Hráči zastoupeni stejným vedením se na pódiu podporují a fandí si. To může nováčkovi mezi profesionály výrazně pomoci.VIDEO: Připomeňte si úspěch Adama Gawlase, který získal profi kartu jako druhý Čech v historii:


 

A jak nového svěřence hodnotí sám manažer? „Je skutečně vzrušující, podepsat spolupráci s Adamem. Sledoval jsem jeho kariéru a to, jak za posledního dva a půl roku postupuje, vyjádřil se Mac Elkin a ještě vyzdvihl pár benefitů pro českého hráče:


"Cítím, že má kolem sebe tým, který mu může pomoct dosáhnout jeho snů. Po jeho boku bude Dimitri, který mu bude dávat rady a tipy na určité věci. Stejně tak Glen Durrant a James Wade, kteří ho budou svými zkušenostmi dirigovat a vést. Jsem přesvědčený, že Adam má vše, co je potřeba, aby byl v tomto sportu velmi úspěšný́.“

Gawlas je nyní v anglickém Boltonu, kde ho čeká první série turnajů Player Championship a poté i premiéra na UK Open, kterou budete moci sledovat na kanálech Nova Sport a Voyo.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Polední sportovní noviny

   13:00 13:05
   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

   13:35

   Český motorsport 2021 (1)

   14:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

   14:15

   MotoGP - VC Portugalska (trénink Moto3)

   15:10

   MotoGP - VC Portugalska (trénink MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • AS Řím - AFC Ajax

   13:00 14:45
   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   18:05

   Házená: THW Kiel - Bergischer HC

   19:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   20:00

   Magazín NBA Action (17)

Celý program