Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.4. 2016 12:25
nova sport 2 přímý přenos

Špičkové MMA v Praze! Už 15. dubna ŽIVĚ na NOVA Sport 2

Zdroj: Nova Sport

Desáté pokračování turnaje, který se rychle zařadil mezi největší události domácí, tedy česko-slovenské bojové scény se uskuteční 15. 4. 2016 v pražském Top Hotelu od 19:00 hodin. Vy ho budete moci sledovat živě na NOVA Sport 2!

Hned čtyři souboje z jedenácti, které jsou v programu turnaje, budou bitvami o tituly organizace WKN, tedy jedné z největších ve světě turnajů dle pravidel K1.

 

Hlavní karta, která obsahuje 7 zápasů, se bude vysílat přímým přenosem na Nova Sport 2. Přenos bude zahájen ve 20.30 a je plánován do 23.30 hod. s tím, že diváci se nemusí bát, že by byl v případě delšího trvání zápasů ukončen a že by tak přišli o hlavní zápas večera.

 

Vrcholem večera bude souboj o titul světového šampióna WKN v supertěžké váze mezi Ondřejem "Spejblem" Hutníkem a Nicolasem "Juniorem" Wambou.

 

Hutník vs. Wamba
Zdroj: oficiální zdroj

Ten získal Nicolas Wamba právě v pražském Top Hotelu, když těsně na body porazil Petra Vondráčka. Právě s Vondráčkem měl původně titul obhajovat. Jeho soupeř se však zranil a do svého prvního zápasu v super těžké váze tak nastoupí domácí legenda Ondřej „Spejbl“ Hutník, který má za sebou již 100 zápasů a patří již téměř dvě desítky let k tomu nejlepšímu, co se u nás kdy v ringu objevilo. Má mezinárodní zkušenosti z turnajů jako jsou K1 MAX, Heaven Or Hell, Arena, je světovým amatérským šampiónem IFMA, vítězem celosvětové reality show Enfusion, českým profesionálním šampiónem CMTA a držitelem mnoha dalších titulů.

 

To ale nebude zdaleka vše! Těšit se můžete i na souboj velezkušeného boxera Luboše "Pittbula" Šudy proti mezinárodnímu šampiónovi Slovenska WKN Ondřeji "Srubu" Srubkovi. Titulový zápas o českého šampióna WKN v supertěžké váze zase obstarají Georgij Fibich a David Vinš.

 

Poznáme i šampióna WKN v Muay Thai. Vítěz vzejde ze souboje Jiřího Apeltauera proti Barnabasi Szücsovi. Užít si ale fanoušci budou moci i ženský souboj. V boji o evropský titul WKN proti sobě stanou Michaela Kerlehová a Monika Chochlíková.


 

Kerlehová vs. Chochlíková
Zdroj: oficiální zdroj

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 15:05

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   15:05

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   15:20

   Off-road Maraton (1)

   15:45

   Natural Track Luge - World Championship

   16:10

   Proběhni.se 2019

   16:25

   Teleshop

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   15:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   16:45

   Teleshop

   17:00

   NHL: Boston Bruins - Columbus Blue Jackets

   19:00

   Off-road Maraton (1)

   19:20

   Truck Racing Magazine (2)

Celý Program