Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

box mistrovství světa i evropy

Galavečer boxu v Poděbradech. Ve hře jsou mistrovské tituly!

Boxing Poděbrady
Zdroj: www.boxingpodebrady.cz

Všichni vyznavači profesionálního i amatérského boxu, zbystřete! Očekávaný 6. ročník Galavečera boxu v Poděbradech se blíží! I letos se o prestižní tituly utkají elitní čeští boxeři.

Ring ovládnou boje o titul mistra světa organizace GBF, titul mistra Evropy UBO a interkontinentální titul UBO. Boxerská show vypukne 4. března 2018, tentokrát ve výjimečném prostředí Golf Clubu Poděbrady.

 

Poděbradský galavečer boxu se svou kvalitou i oblíbeností řadí mezi nejprestižnější boxerské akce u nás. Letos se těšte na 6 profi a 6 amatérských fightů, večer vyvrcholí zápasem o titul mistra světa GBF, který obhajuje profesionální boxer, mistr křížové váhy a zároveň organizátor celého večera, Daniel Vencl. Exkluzivním hostem bude česká boxerská legenda, stříbrný z olympiády v Sydney, Rudolf Kraj.Večerem plným bojového sportu vás provede ostřílený moderátor Matouš Raimont. Nebudou chybět mladé boxerské talenty ani tanečně nadané krásky. Večer zahájí před 18. hodinou boxerské naděje ze sportovního klubu Boxing Poděbrady. Děti nejdříve předvedou bojové techniky, následně se utkají ve vzájemných zápasech. Rozehřívací taneční číslo mezi provazy si střihnou i sličné tanečnice street dance z Promo Dance Studio.Ostrou boxerskou show rozjedou profi boxeři: Tomáš Tyityis, Michal Dufek, Jakub Chval, Jakub Synek, Petr Martin, Josef Horáček, Vít Král mladší, Martin Parlagi i amatérští borci: Jiří Vosecký, Jakub Čížek, Lukáš Horáček - všichni fighteři budou postupně představeni zde.Nenechte si ujít boxerský svátek již 4. března poprvé z luxusního prostředí Golf Clubu Poděbrady.Vstupenky včetně VIP stolů přímo u ringu jsou k dostání v předprodeji zde: www.ticketpro.cz Více info naleznete na boxingpodebrady.cz

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:35 01:35

   Mistrovství světa SKIF 2019

   01:35

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

 • Nova Sport 2

  • 00:25 02:10

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

   03:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

Celý Program