ostrá slova

Gaethje nazval McGregora kusem ho*na. Pohrozil i odchodem z UFC

Conor McGregor a Justin Gaethje
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor a Justin Gaethje
Jiří Průša
Jiří Průša
29.1. 2021 8:52
Téma:
MMA

MMA bojovník Justin Gaethje patří ke špičce lehké váhy UFC. V rozhovoru pro ESPN proto komentoval uplynulé dění na turnaji UFC 257 a nebral si servítky. Z McGregorovy prohry měl radost a nazval ho kusem ho*na a pohrozil také, že by mohl z UFC odejít.

Justin Gaethje měl v říjnu šanci získat mistrovský pás lehké váhy, ale nestačil tehdy na neporaženého šampiona Chabiba Nurmagomedova. Přesto zůstává na druhé pozici v lehké váze a při uvolnění titulu dagestánským Orlem by byl jedním z žhavých kandidátů na titulový boj.

 

I jeho se tak týkal souboj Conora McGregora s Dustinem Poirierem, který měnil pořadí právě na špici váhovky do 70 kg. V rozhovoru pro ESPN prozradil, že z výsledku hlavního zápasu večera UFC 257 měl radost.

 

"Není mi ho líto (McGregora), jsem šťastný za Poiriera. Jsem rád, že Poirier tam přišel, odvedl svou práci a McGregora ukončil." prozradil své pocity z nejaktuálnějšího výsledku.

 

"Miluju, když někdo umlčí takhle velkou hubu, nic mě nedělá šťastnějším. Vidět ten kus ho*na padnout k zemi bylo skvělé," nešetřil Gaethje svého slavnějšího konkurenta.

 

Poirier se díky výhře dostal na první místo lehké váhy, a pokud Chabib uvolní svůj titul, právě on pravděpodobně dostane šanci bojovat o mistrovský pás. Jenže vyrovnání bilance s McGregorem si žádá třetí rozhodující zápas, který nevyvrátil ani Dana White. Pokud by byl rovnou titulový, Gaethje by zvážil odchod z organizace.

"Stále dokola se mu dostává zvláštní péče a on té příležitosti nevyužil. Tenhle večer byl pro něj, byl pro něj, aby vyhrál. Teď chce být pan pokorný, ale vy víte, že by se choval jako ho*ado, když by vyhrál," nešetřil slavného Ira.

 

"On o titul bojovat nebude. Budu uvažovat o tom, že už nikdy nebudu bojovat v UFC, pokud bude bojovat o titul," pohrozil nepřímo šéfovi UFC.


"Bylo by to absurdní. Je na šestém místě a v lehké váze vyhrál pouze jeden zápas v životě. On si vybírá s kým bude bojovat. Velmi rád bych s ním bojoval, ale nemyslím si, že to je na pořadu dne. A on se mnou bojovat nebude," popíchl znovu McGregora.

Dustin Poirier poslal Conora McGregora k zemi:

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Washington Capitals - Buffalo Sabres

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

 • Nova Sport 2

  • Manchester United - Granada CF

   09:00 10:45
   10:45

   NBA Triple (4)

   11:00

   NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   13:00

   AS Řím - AFC Ajax

   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

Celý program