konec jedné lásky

Gábinino další přiznání: Oznámila rozvod, on mlčí, fanoušci jí chápou

Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
10.9. 2020 9:39
Téma:

To, o čem se dlouho šuškalo, se potvrdilo. Gabriela Koukalová oznámila rozvod. Bývalá biatlonistka oznámila svým fanouškům, že její manželství s někdejším badmintonovým olympionikem Petrem Koukalem konči. Reakce, které Gábina dostává na svůj instagram, jsou plné podpory i kritiky jejího manžela. A také přání, aby se vrátila k biatlonu.

Gábina a Petr Koukalovi se vzali v roce 2016, jejich vztah ale trval už o dva roky déle. Úspěšná biatlonistka brzy po svatbě ukončila sportovní kariéru a vydala knížku Jiná. V té se v podstatě ve zlém rozešla skoro s celým biatlonovým prostředím. 


Fanoušci to ale dávali za vinu právě Petru Koukalovi a nálada přetrvala několik let až ke dnešním dnům. Důkazem toho jsou vzkazy na instagramu bývalé české biatlonové královny.„Nechci ban, ale napsat to musím.. Rozeštval Vás pomalu s každým z Vaší minulosti, udělal si z Vás zlatej důl a teď jde. Nemyslím si, že je to dobrej člověk, ale mohu se mýlit,“ píše jeden z fanoušků.Další zase litují, že kvůli dnes již rozpadlému vztahu přišlo Česko o vynikající sportovkyni.


„Kooooooonečně! Udělat z miláčka národa .....A ukončit kariéru....dokázal jen on,“ přidává se další hlas.Gabriele Koukalové nicméně lidé přejí a nezanevřeli na ni.
„Myslím si, že jste šťastná a úspěšná žena. Pěkné věci Vás ještě čekají. Žijte na plno a radujte se z každého nového dne. Vaš fanoušek,“ píše další.Gabriela Koukalová nicméně vinu muži, po jehož boku strávila šest dlouhých let, vinu nedává. „Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství, dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu. Nyní bych se ráda soustředila především na svou rodinu a práci, která mě čeká. Věřím, že to pochopíte a budete nám oběma držet palce,“ říká ve svém statusu.

 

Podívejte se, jak biatlonistka v roce 2019 oznámila konec své kariéry: 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Washington Capitals - Buffalo Sabres

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

   12:50

   Libor Suchánek - český rozhodčí v NHL

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Bike2Boat - MTB & Kayak Expedition

 • Nova Sport 2

  • Manchester United - Granada CF

   09:00 10:45
   10:45

   NBA Triple (4)

   11:00

   NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   13:00

   AS Řím - AFC Ajax

   14:45

   Ragby: Itálie - Anglie

   16:25

   NHL: Dallas Stars - Columbus Blue Jackets

Celý program