Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.11. 2015 20:07
nova sport spekulace nebo paranoia

OBAVY: Fury se po vítězném zápase ani nenapil, bál se drog?!

Tyson Fury
Zdroj: Profimedia

Zpátky v Anglii, v bezpečí. Alespoň tak by se daly chápat obavy Tysona Furyho z možné kontaminace tekutin. Novopečený mistr světa v těžké váze přiznal, že po vítězném zápase s Vladimirem Kličkem se odmítl napít. Bál se, že by voda mohla obsahovat zakázané látky a on by později neprošel dopingovým testem.

Výrokem sudím, kteří britskému boxerovi přiřkli vítězství, to neskončilo. Fury zůstal ostražitý i poté, co opustil ring jako nový mistr světa. „Z dobrého zdroje jsem měl informaci, že se mi možná pokusí podstrčit drogy,“ Proto se odmítal dotknout čehokoliv v šatně.

Ve Furyho týmu panovala mimořádná ostražitost. Britský bijec měl ve svém týmu osobu, která dovážela veškeré jídlo a pití z Anglie, aby se do boxerových úst nedostalo nic neprověřeného. „Domů jsem dorazil dehydrovaný, protože jsem se bál, že bych třeba pak neprošel testem,“ přiznal Fury.
 

Podobných nesrovnalostí se řešilo před vypuknutím duelu několik. Mezi tábory obou rivalů došlo kvůli rukavicím, které dodal Kličkem vybraný výrobce, spory se vedly i o kvalitu povrchu v ringu.

Všechny tyhle maličkosti v minulosti ovlivnily Kličkovy soupeře, ale mě se rozhodit nepovedlo. Pokud je se mnou bůh, kdo může být proti mně?“ dal najevo sebevědomí.


Fury je přesvědčený, že ho postavení nejsledovanějšího boxera na světě nezmění. „Jsem pořád Tyson Fury. Pojedu domů ve svém starém Land Roveru a půjdu spát. Sejměte z podobných lidí všechna kouzla – všichni mají holý zadek ve sprše.“ dodal sebejistě Fury.

 

 

 

TN.cz

To nejlepší z iSport.cz