Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 31. 8. 2018
Ze soukromí Sluší jí to

FOTO sexy Fialkové v plavkách: Biatlonistka pózovala na dovolené!

Paulína Fialková
Zdroj: Profimedia/Instagram

Pětadvacetiletá biatlonistka Paulína Fialková je nejen velmi sympatická sportovkyně a kvalitní biatlonistka, ale také velmi půvabná slečna. Není tak divu, že má na instagramovém účtu přes 24 tisíc fanoušků. Ty teď potěšila fotkou v plavkách.

Velký úspěch zaznamenala Slovenka Paulína Fialková na olympiádě v Pchjongčchangu, když byla ve vytrvalostním závodu na 15 kilometrů pátá. Ve své sbírce má také kompletní sadu medailí ze zimní univerziády 2015 v Osrblie.

 

 

Půvabná Paulína však poutá pozornost mnohých fanoušků spíše svým soukromím. Má ráda dovolené u moře a jednu takovou tráví i v těchto dnech v Maroku. Z této země pozdravila své příznivce na svém Instagramu. Fotka v bílých jednodílných plavkách získala během pár hodin přes tři tisíce „lajků“ a vy si ji můžete prohlédnout v galerii níže, kde jsou i některé starší příspěvky Fialkové.

 

15

GALERIE: Paulína Fialková

Zdroj: Instagram

Paulína Fialková

Hodnocení:

 

Fialkové k fotce nepsali pozitivní komentáře jen fanoušci, ale i fanynky, které obdivovaly její tělo. "Kočka, super postavička," napsala jedna z příznivkyň. "Užívej dovču," vzkazovali jí další obdivovatelé.

lju TN.cz