Aktualizováno 31.7. 2016 16:13
olympiáda fotky a video

FOTO: Krásná a nebezpečná! A po olympiádě chce rovnou do UFC!

Danyelle Wolfová
Zdroj: Instagram

Má krásnou tvář, vysportované tělo a pekelně rychlé ruce. A všechny tyto zbraně umí dokonale používat. Řeč je o nejlepší americké boxerce velterové váhy Danyelle Wolfové, která se momentálně chystá na olympijské hry v Riu. Jenže to bude pro tuto akční slečnu teprve začátek.

Chci být nejlepší bojovnicí na světě


Wolfová už totiž spřádá smělé plány na opuštění boxu s tím, že se bude naplno věnovat MMA! A zdá se, že i v něm by mohla být úspěšná, boxerské rukavice si totiž poprvé navlékla až v roce 2008 a letos, jen osm let poté, bude soupeřit s těmi nejlepšími na olympiádě!

 

Nejen, že se jí splní sen, který měla od dětství, ale také všem dokážě, že nic není nemožné. „Už jako malá holka jsem snila o olympiádě. Pamatuji si, že když se nás učitelka v první třídě ptala, čím chceme být, řekla jsem, že chci reprezentovat USA na olympijských hrách,“ řekla třiatřicetiletá sportovkyně.

 

 

Tenhle sen se Danyelle splní, to už je jisté. Jenže co dál, když v boxu už je nejlepší v USA a ani zahraničí neskýtá žádné výzvy? Nabízí se přesun do MMA, které Danyelle také trénuje.

 

„Nepřemýšlím o ničem jiném, než jak trénovat ještě tvrději a lépe, abych byla tou nejnebezpečnější bojovnicí na světě,“ řekla Danyelle v rozhovoru s WSOF. Znamená to tedy, že brzy vymění ring za osmihrannou klec UFC?

 

„Přechod k mma mi přijde zcela přirozený. Pohyb těla, kopy a další techniky mi připomínají časy, kdy jsem hrála fotbal. Akorát s tím rozdílem, že kopu někoho do hlavy,“ řekla s úsměvem.

Danyelle Wolfová
Zdroj: Instagram Na rande ano, ale až po kvalitním sparingu!

 

V MMA to dotáhne daleko

A na videu, které sama nazvala „Cesta k MMA,“ je vidět, že talent jí opravdu nechybí. „Přijde mi, že v boxu nemohu ukázat vše, co umím. I proto mne to táhne k mma, kde mohu zužitkovat své schopnosti,“ řekl Wolfová.

 

A to samé si myslí i zkušený zápasník MMAa její známý Jake Heun, se kterým si občas zatrénuje. „Je do toho naprosto zažraná, má obrovský talent a podle mne to v mma dotáhne opravdu daleko,“ řekl Heun.

Danyelle Wolfová
Zdroj: Instagram Focení pro ESPN.


Mohla by Wolfová už brzy napodobit Holly Holm, která přešla také z boxu do mma a dokonce se stala šampionkou UFC? Předpoklady k tomu má, a když se přidá její nesporný talent a cílevědomost má skvěle našlápnuto. Už teď totiž trénuje ve slavné King’s gym, kde své umění pilují ti nejlepší zápasníci UFC jako Fabricio Werdum či Rafael dos Anjos.

 

Podle všeho bychom si její jméno měli zapamatovat a ne jen proto, že se fotila nahá na obálku prestižního magazínu ESPN Body Issue.
 

hrc TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 14:55 16:35

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   16:35

   Natural Track Luge - World Cup Final (Umhausen)

   17:00

   Teleshop

   17:15

   Off-road Maraton (1)

   17:35

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   17:50

   RunTour – České Budějovice

 • Nova Sport 2

  • 15:00 15:45

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

   16:10

   Teleshop

   16:25

   Ligue 1 Preview (33)

   16:55

   Fotbal: EA Guingamp - Olympique Marseille

   19:00

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

Celý Program