Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.10. 2018 11:05
za odměnu co je ještě čeká?

Olympiáda a teď Hollywood: Tým fotbalistů z jeskyně má napilno!

Kluci z jeskyně proti River Plate
Zdroj: Twitter
Kluci z jeskyně proti River Plate

Dvanáct mladých fotbalistů z týmu, které před půl rokem zachránili ze zatopené jeskyně v Thajsku, má pořádně nabitý program. Ve středu přistáli v Hollywoodu a čeká je návštěva filmových studií.

Odpověď na otázku, zda už je na světě scénář nového velkofilmu, který by mapoval záchrannou akci, kterou sledoval celý svět, ještě nepadla. Každopádně v Hollywoodu určitě bude o tenhle příběh zájem a kluci si možná už jeli prohlédnout prostředí, kam je časem mohou pozvat i filmoví producenti.


Každopádně z Thajska neletěli jen do Los Angeles. V minulých dnech zavítali do Argentiny na olympijské hry mládeže, kde sehráli přátelské utkání se stejně starým výběrem slavného klubu River Plate.


„Kluci jsou šťastní, že tam mohli být, byli opravdu nadšení,“ vyprávěl jejich trenér Sukondhapatipak. "Je podle mě důležité, že se mohli objevit na olympijských hrách mládeže a ukázat jim, jak je svět podporoval,“ dodal.


S proslovem se přidal i prezident River Plate: "Tohle je síla fotbalu a sportu, je skvělé, že lidem můžeme zpříjemnit život,“ řekl Rodolfo D'Onofrio.

ram TN.cz