Fotbalové oslavy v Dobrovízi. Levné pivo, dobré jídlo a devět gólů k tomu

Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 6. 9. 2020

Další fotbalový inspektor zavítal tentokrát do Dobrovíze, kde se kromě fotbalové zápasu proti Povltavské FA "C", konala také velká veselka. K vidění bylo hned devět gólů a také výborná zábava.

Dobrovíz je vesnička na Praze-západ, která čítá 548 obyvatel. Během prvního zářijového víkendu se zde konala velká posvícenská zábava, která probíhala hned vedle hřiště a přílakala moc pěknou návštěvu.

„Je to taková třídenní akce, která začíná v sobotu zápasem a večer bude zábava. V neděli pak bude hrát zase stará garda přátelský zápas, večer zase zábava,“ říká předseda TJ Sokol Dobrovíz Luboš Krupička.

Na zápas Dobrovíze proti Povltavské FA "C" přišlo 130 platících diváků a viděli gólové představení domácích, kteří hned v prvním poločase nastříleli pět gólů.

„Takhle si představuju, abychom to hráli,“ spokojeně hodnotil poločas kapitán Dobrovíze Přemysl Bouška.

Jídla byla dost. Podle místního grillmastera nechyběla tradiční klobása. K dispozici však byl i hermelín nebo bůček.

Reportáž z Televizních novin, sledujte VIDEO zde:

Nakrmení a spokojení fanoušci pak mohli sledovat gólové představení Dobrovíze i ve druhé půlce, kdy domácí nastříleli další čtyři trefy. Nakonec z toho byla vysoká výhra 8:1. Oslavy tak mohly být o to větší.