velký problém

Fotbalová Slavia ruší přípravu! Jeden z hráčů má koronavirus, tým hlásí karanténu

Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 11. 8. 2020
Téma:

Obrovský problém má fotbalová Slavia. Testování na covid-19 totiž ukázalo, že jeden z hráčů je nakažený koronavirem. Celý tým tak ruší přípravu a vrací se do České republiky.

Fotbalisté Slavie měli během úterý nastoupit k přípravnému utkání proti Sturmu Graz, jenže pozitivní nález na covid-19 jim vystavil nepříjemnou stopku. 


"Slavia končí soustředění a vrací se do České republiky. V týmu je jeden z hráčů nakažen Covid. Další postup řeší s hygienickou službou ČR," přišel jako první s informací klubový šéf Jaroslav Tvrdík.

 

„Následný postup v návaznosti na pozitivní nález jsme jako klub konzultovali s Hygienickou stanicí hl. města Prahy, která nařídila hráči s pozitivním nálezem domácí karanténu a zbytku mužstva doporučila návrat do České republiky. S přijetím těchto hygienických opatření se tak hráči společně s realizačním a podpůrným týmem vrací do Prahy,“  dodává tiskový mluvčí Slavie Praha Michal Býček pro klubový web.

Ve večerních hodinách poté Jaroslav Tvrdík prostřednictvím Twitteru informoval, že Slavii byla nařízena předběžná karanténa s možností dílčího tréninkového procesu podle výsledků pátečních testů až do 24. srpna. Přitom Slavia by měla začít svou ligovou sezonu o den dříve proti Českým Budějovicím.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Northampton Saints - Sale Sharks

   12:50

   NHL – akce měsíce

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC 253: Adesanya vs. Costa

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC

   09:00 10:45
   10:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   10:55

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   11:00

   Rychlá kola (9)

   11:30

   Off-road Maraton (2)

   11:50

   Filip Řeháček - Andalusie

Celý program