to se jen tak nevidí

Šílenost: Penaltu v poslední minutě opakovali třikrát a stejně nedali!

Skandální fotbalové zápasy jsou vidění po celém světě. To, co se stalo v Turecku ve druhé nejvyšší soutěži, se ale opravdu jen tak nevidí. V duelu Usaksporu s Ergene Velimese se natřikrát opakovala penalta v poslední minutě!

Bylo to hodně podivné, ale i takové věci se dějí. Domácí Usakspor musel čelit v poslední minutě penaltě. Tu se ale gólmanovi Ersinu Aydinovi podařilo chytit. Už se zdálo že zápas bude pokračovat rohovým kopem, jenže pomezní sudí začal signalizovat předčasné vyběhnutí.

Gólman dostal žlutou kartu a penalta se opakovala. Ersin Aydin ji ale znovu chytil, ale opět prý díky přestupku. Za další předčasné vyběhnutí dostal druhou žlutou kartu, a byl tedy vyloučen.

Penalta se tedy kopala potřetí. Do brány šel náhradní gólman Aktug a hle, opět penaltu chytil! Pak už rozhodčí odvahu opakovat penaltu neměli…

Drama vypadalo zdánlivě zbytečně, vždyť šlo o to, jestli hosté sníží na 2:1. To se jim nepovedlo. Zápas ale rychle začal zajímat kontrolory v sázkových kancelářích. V rozhodnutém utkání totiž možná šlo i o to, zda hosté dají gól…